Наверх Наверх

30 шалених бажань
Then Came You

6,0 
158 голосів
Оцінити:
IMDB 7,0/10

Країна, рік: США, 2018

Жанр: драма, комедія

Режисер: Пітер Хатчингс

Сценарист: Фергал Рок

Продюсер: Ніколя Картьє

КельвінСкайІззіЕшліФренк

Актори: Ейса Баттерфілд, Мейсі Вільямс, Ніна Добрев, Пейтон Лист, Тайлер Хеклін ...

Прем'єра в Україні: 28.02.2019

Світова прем'єра: 12.10.2018

Касові збори в Україні, грн.: 742 997

Тривалість: 1 год. 37 хв.PT1H37M

Юнак, що страждає іпохондрією, працює обробником багажу в аеропорту. Для лікування цієї хвороби лікар направляє його в групу підтримки хворих на рак, де він знайомиться з невиліковно хворою дівчиною. Вона просить хлопця виконати кілька її останніх бажань. А у відповідь - вона допоможе йому познайомитися з красивою стюардесою, в яку юнак таємно закоханий.

Цікаві факти про фільм "30 шалених бажань":

- Зйомки кінострічки "30 шалених бажань" проходили в історичній частині району Кінгстон (штат Нью-Йорк) і в прилеглих до нього районах. Деякі сцени були зняті в аеропорту Олбані, штат Нью-Йорк.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 27.02.2019 13:51

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці…

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці «30 шалених бажань» (Then Came You) розповіли історію двох молодих людей, яких, у той чи інший спосіб, об’єднала страшна хвороба – рак.
Отже, юнак Келвін, що працює в аеропорту, страждає на іпохондрію (клінічний синдром, що проявляється в постійному занепокоєнні з приводу можливості захворіти на одну або декілька хвороб) – власне, він постійно думає, що хворий на онкологічну хворобу. Хлопець постійно шукає симптоми, ходить на самі різні «групи підтримки», веде щоденник температури, проте – він цілком здоровий. І, одного разу, на одному з сеансів психологічної терапії він знайомиться з дівчиною Скай – вона дійсно хвора, і перед невідворотнім мріє реалізувати свій чудернацький список бажань – так, самих простих, життєвих, якби життя ще було дійсно безмежнім… За останні місяці їй потрібно згадати дрібниці, які часто є невинними випадковостями або просто задоволеннями – поплавати з другом у басейні, щоб хлопець запросив її на вечірку, потрапити «понарошку» за грати, отримати і звільнитись з «роботи»… Немов останні, ці бажання дарують їй насолоду відчуття повноти життя, і допомагають розкритись і Келвіну, здолати дитячу травму…
Загалом, «30 шалених бажань» - це «світла трагікомедія», в якій є так дійсно є багато гумору, проте глядач не забуває, що стоїть за ним. Це не депресивна туга за життям – навпаки, такий собі маніфест не відкладати життя «на потім», жити радощами «вже сьогодні». При всьому цьому автори не впадають в зайвий наївний сентименталізм, хоч його він і зустрічається. Так само цільний сюжет не однозначно для такого роду стрічок вирішує відносини між героями, назвати його шаблонним теж неможливо. Досить проста операторська робота дає нам відчуття уявного документалізму, що ще більше в даному випадку насичує емоціональні відчуття.
Гра акторів. Актор Ейса Баттерфілд та його партнерка Мейсі Вільямс досить проникливо розкрили образи головних героїв – Келвіна та Скай, які відкривають і один одного, і життя. Так само, інші персонажі допомагають парі – розуміючи, який величезний шлях вони мають пройти.
Як висновок. Так, події у стрічці не можна назвати веселими – проте у joie de vivre (радості життя) героїв ми посміхаємось і переживаємо разом з ними. І, думаю, стаємо кращими.
Недзельницький Андрій

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці…

+2 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 9

Відгуки про фільм 30 шалених бажань

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Щиголь Падіння американської імперії Біллі кід
драма star 6,1
екшн, кримінал star 7,2
драма, вестерн star 7,1

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше