Закрыть
Наверх Наверх

30 безумных желаний
Then Came You

6,0 
158 голосов
Оценить:
IMDB 7,0/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: драма, комедия

Режиссёр: Питер Хатчингс

Сценарист: Фергал Рок

Продюсер: Николя Картье

КельвинСкайИззиЭшлиФренк

Актёры: Эйса Баттерфилд, Мэйси Уильямс, Нина Добрев, Пейтон Лист, Тайлер Хэклин ...

Премьера в Украине: 28.02.2019

Мировая премьера: 12.10.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 742 997

Продолжительность: 1 ч. 37 мин.PT1H37M

Юноша, страдающий ипохондрией, работает обработчиком багажа в аэропорту. Для лечения этого недуга врач направляет его в группу поддержки больных раком, где он знакомится с неизлечимо больной девушкой. Она просит парня исполнить несколько ее последних желаний. А в ответ - она поможет ему познакомиться с красивой стюардессой, в которую юноша тайно влюблен.

Интересные факты о фильме "30 безумных желаний":

- Съемки киноленты "30 безумных желаний" проходили в исторической части района Кингстон (штат Нью-Йорк) и в прилегающих к нему районах. Некоторые сцены были сняты в аэропорту Олбани, штата Нью-Йорк.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 27.02.2019 13:51

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці…

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці «30 шалених бажань» (Then Came You) розповіли історію двох молодих людей, яких, у той чи інший спосіб, об’єднала страшна хвороба – рак.
Отже, юнак Келвін, що працює в аеропорту, страждає на іпохондрію (клінічний синдром, що проявляється в постійному занепокоєнні з приводу можливості захворіти на одну або декілька хвороб) – власне, він постійно думає, що хворий на онкологічну хворобу. Хлопець постійно шукає симптоми, ходить на самі різні «групи підтримки», веде щоденник температури, проте – він цілком здоровий. І, одного разу, на одному з сеансів психологічної терапії він знайомиться з дівчиною Скай – вона дійсно хвора, і перед невідворотнім мріє реалізувати свій чудернацький список бажань – так, самих простих, життєвих, якби життя ще було дійсно безмежнім… За останні місяці їй потрібно згадати дрібниці, які часто є невинними випадковостями або просто задоволеннями – поплавати з другом у басейні, щоб хлопець запросив її на вечірку, потрапити «понарошку» за грати, отримати і звільнитись з «роботи»… Немов останні, ці бажання дарують їй насолоду відчуття повноти життя, і допомагають розкритись і Келвіну, здолати дитячу травму…
Загалом, «30 шалених бажань» - це «світла трагікомедія», в якій є так дійсно є багато гумору, проте глядач не забуває, що стоїть за ним. Це не депресивна туга за життям – навпаки, такий собі маніфест не відкладати життя «на потім», жити радощами «вже сьогодні». При всьому цьому автори не впадають в зайвий наївний сентименталізм, хоч його він і зустрічається. Так само цільний сюжет не однозначно для такого роду стрічок вирішує відносини між героями, назвати його шаблонним теж неможливо. Досить проста операторська робота дає нам відчуття уявного документалізму, що ще більше в даному випадку насичує емоціональні відчуття.
Гра акторів. Актор Ейса Баттерфілд та його партнерка Мейсі Вільямс досить проникливо розкрили образи головних героїв – Келвіна та Скай, які відкривають і один одного, і життя. Так само, інші персонажі допомагають парі – розуміючи, який величезний шлях вони мають пройти.
Як висновок. Так, події у стрічці не можна назвати веселими – проте у joie de vivre (радості життя) героїв ми посміхаємось і переживаємо разом з ними. І, думаю, стаємо кращими.
Недзельницький Андрій

Joie de vivre (Радість життя)
Кінематограф – це не тільки відображення яскравих, оптимістичних моментів життя; замислюється він і над питаннями, коли в життя приходить холодне дихання біди, таке, як невиліковна хвороба. Режисер Пітер Хатчингс та сценарист Фергал Рок у стрічці…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 9

Отзывы о фильме 30 безумных желаний

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Щегол Падение американской империи Билли кид
драма star 6,1
экшн, криминал star 7,2
драма, вестерн star 7,1

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее