Наверх Наверх

Шантель Ван Сантен
Shantel Van Santen

Шантель Ван Сантен
9,6 
92 голоса
Оцінити:

Дата народження: 25 липня 1985 (zodiac лев)

Місце народження: Лаверн, Міннесота, США

Досягнення: На телебаченні відома за роль Куїнн Джеймс в т/с Школа виживання і Віри Баклі в т/с Посланці. Вона знімалася у фільмах Пункт призначення 4, Ти і я, і Щось зле.

Біографія

Ван Сантен народилася в Луверні, Міннесота. Вона голландського і норвезького походження. Зростала в Далласі, штат Техас, де відвідувала колледж для дівчаток у Х'юстоні і Техаський християнський університет в Форт-Ворті, штат Техас. Ван Сантен розпочала модельну кар'єру у віці п'ятнадцяти років для управління Page Parkes.

Кар'єра

Ван Сантен вперше з'явилася в якості фіналіста на каналі NBC в реаліті-шоу. У 2007 р. було оголошено, що вона підписалас на роь у фільмі-адаптації роману Ти і я'. Зйомки проходили протягом 2007 р. в Лос-Анджелесі та Москві. Разом із нею знімався Міша Бартон, прем'єра в Росії — 25 січня 2011 р., і в США рік потому.

У 2009 р. з'явилася в ролі Лорі Мілліган у х/ф Пункт призначення 4. У тому ж році Ван Сантен обрана на регулярну роль сьомого сезону т/с Школа виживання. Роль Шантель тривала до серії дев'ятого і заключного сезону.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше