Вхід

Річард Армітедж

Richard Armitage

Річард Армітедж

Дата народження:22 серпня 1971, 51 рік діва

Діяльність:актор

Досягнення:Відомий за ролями в британських серіалах "Робін Гуд", "Привиди" та "Північ і Південь", блокбастері "Перший месник". Його наступна робота – роль Торіна в двох частинах "Хоббіта".

9,5
51 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Армітедж народився в Лестері, Англія, молодший син у сім'ї секретаря Маргарет та інженера Джона Армітеджа. У Річарда є старший брат Кріс. Після закінчення громадської початкової школи Ханкоте, Ханкоте, Блейбі, Лестершир він перейшов у місцеву загальноосвітню школу — Коледж Брокінгтон у Едрербі, Лестершир.

У Бруклінгтоні Армітедж проявив інтерес до музики — грав на віолончелі у школі та місцевих оркестрах, навчався гри на флейті. У чотирнадцять він отримав грант від місцевої влади Лейстерширу, що дозволило матері перевести його до Коледжу Петтісон у Ковентрі, an незалежна школа-інтернат, що спеціалізується на мистецтві, щоб він міг зосередитися на драмах та танцях.

Армітедж народився в Лестері, Англія, молодший син у сім'ї секретаря Маргарет та інженера Джона Армітеджа. У Річарда є старший брат Кріс. Після закінчення громадської початкової школи Ханкоте, Ханкоте, Блейбі, Лестершир він перейшов у місцеву загальноосвітню школу — Коледж Брокінгтон у Едрербі, Лестершир.

У Бруклінгтоні Армітедж проявив інтерес до музики — грав на віолончелі у школі та місцевих оркестрах, навчався гри на флейті. У чотирнадцять він отримав грант від місцевої влади Лейстерширу, що дозволило матері перевести його до Коледжу Петтісон у Ковентрі, an незалежна школа-інтернат, що спеціалізується на мистецтві, щоб він міг зосередитися на драмах та танцях.

На момент її закінчення Армітедж отримав Рівень А у музиці та англійській мові, та акторський досвід у місцевих аматорських та професійних постановках: Сніговий човен (англ. Showboat), "Половина шестипенсовика", "Орфей і підземний світ" (у ролі Діоніса) і "Гобітта" (у ролі ельфа) у театрі Нова Олександра (більш відомий як "The Alex"), Бірмінгем.

Кар'єра
1988—2003: Рання робота Редагувати
Після закінчення Коледжу Паттісон in 1988, Армітедж шість місяців працював у Нічному цирку у Будапешті для отримання картки Equity, тогочасної вимога для фахівці з розваг, що працюватимуть у Великій Британії. Повернувшись до Англії, він продовжував кар'єру в музичному театрі — працював асистентом хореографа.

У 1992 році Річард почав сумніватись в тому, що музичний театр був правильною кар'єрою, тому з 1993 він став навчатись акторській майстерності у Лондонській академії музичного та драматичного мистецтва (LAMDA). "Мені потрібно було зробити щось набагато правдивіше, ніж музичний театр. Для мене це було трохи театрально, і все про стояння на сцені та демонстрації. Я шукав щось інше, тому я повернувся до драматичної школи."

Після закінчення трирічної програми LAMDA він повернувся на сцену на другорядну роль у Макбеті та The Duchess of Malfi виробництва Royal Shakespeare Company, "Гамлеті" та "Four Alice Bakers" у Репертуарному театрі Бірмінгему. У той же час він грав невеликі ролі на телебаченні та у кіно. У 2002 Річард зіграв у "Use Me As Your Cardigan" виробництва Charm Offensive.

Цього ж року Армітедж зіргав у його першій великій телевізійній ролі, як Джон Стендрінг у драмі виробництва BBC Будинок акул (2002). "Це був перший раз, коли я пішов на прослуховування за певним персонажем... Це була мала роль, але це було щось, що потрапило мені в зуби … я не міг повернутися. Я знав, що мені треба буде до усього підходити так само". Після цього він грав допоміжні ролі в телепрограмах "Between the Sheets", Cold Feet (сезон 5) та Еліта спецназу (сезон 2).

2004–10: Успіх на телебаченні
Навесні 2004, Арімітедж зіграв свою першу головну роль як власник текстильної фабрики Джон Торнтон у телесеріалі BBC "Північ та Південь" авторства Елізабет Гаскелл. Режисер та продюсери мали виставити малознайомого актора для своєї провідної ролі (він був першим актором прослуховування на роль), але їх інстинкти виявилися правильними. "Північ та Південь" був несподіваним успіхом, і Армітедж тієї ночі став сенсацією у Великій Британії. Його називали новим "Містером Дарсі" (посилаючись на "пана Дарсі" Коліна Ферта, якого багато хто вважає основним романтичним головним героєм). Армітедж ніколи не сприймав Джона Торнтона як ідеальним романтичним героєм і був здивований такою реакцією. Натомість він сказав, що його особисто зацікавила роль, оскільки його родина його батька була ткачами. Він вказував дуалізм Торнтона, який захопив його у персонажі. "Мене захоплює спогладання дихотомії між потужним, майже жахливим, підприємцем та таким вразливим хлопчиком".

У 2005, він грав Пітера Мак Даффа у Макбеті у серіалі BBC. Він гав у Імпресіоністах, грав молодого Клода Моне, та Доктора Алека Трека у медичному серіал про роботу Авіаційної екстреної медичної допомоги Лондона "Золота година". Його перша істотна роль у фільмах була в самостійному фільмі Замерзлі.

У 2006, Армітедж грав Гая Гісборна у серіалі BBC "Робін Гуд", що знімався повністю в Угорщині. "Щоб зберегти характер Гая, ви повинні знайти конфлікт у ньому. Він роздирає між добром і злом, між тими, хто хоче бути і хто він насправді. Він міг бути добрим чоловіком, але він постійно потурає своїй смертельній ваді — він хоче слави будь-якою ціною". Наближаючись до третьої серії, він сказав, "Мені подобається грати в нього, але з таким персонажем, як Гісборн, якщо ти даєш йому те, що йому потрібно, то таким чином все закінчиться. Цей персонаж цікавий лише тоді, коли він не отримує те, що хоче, незалежно від того, чи це влада, гроші чи дівчина". Третій, останній сезон Робіна Гуда почався 28 березня 2009.

20 травня 2009, Армітедж з'явився на BBC1 у драмі Moving On як Джон Малліган.

У травні 2010, Армітедж знімається у ролі колишньго бійця Спеціальної повітряної служби Британської армії Джона Портера в "Ударі у відповідь" Зйомки проходили у Південній Африці. Армітаж виявив, що основне випробування полягає в тому, щоб показати, як персонаж може бути тренованим убивцею, маючи сімейне та домашнє життя. "Врешті-решт, це був персонаж, у якому мене приваблювала історія людини, яка приймає рішення під тиском, і це рішення має ударну дію на все життя" сказав Річард. "Він йде в пошуках спокути, як і раніше вважає, що він зробив правильні речі, навіть якщо це коштувало життя трьох його друзів… Там гнів і є несправедливість. Це наче, „Я зробив правильну річ, з неправильним результатом“".

2010–по теперішній час
21 жовтня 2010, Пітер Джексон анонсував Армітеджа у ролі Торіна Дубощита у кінотрилогії "Гоббіт". Основна зйомка в Новій Зеландії тривала з березня 2011 року по липень 2012 року (розбиті на три знімальні блоки з перервами між собою). Усі три фільми вийшли в грудні, починаючи з "Хоббіт: Несподівана подорож" у 2012, "Хоббіт: Пустка Смога" у 2013 та "Хоббіт: Битва п'яти воїнств" у 2014. Армітаж вважав, що це чудова можливість, зважаючи, що він виріс на цих книгах. Він зізнався, що одним з його перших персонажів був ельф у Гоббіті у театрі "Alex" у Бірмінгемі. Він описує характер Торіна як складний і недосконалий, "хтось, що мав сумніви та побоювання, він мав ніжну сторону, можливо, самотню сторону". Він зазначає, що сцена з Баліном в Bag End показує внутрішню чутливість персонажа та страх невдачі, "не вдалося, де його батько та його дідусь також не змогли".

Негайно після завершення зйомки Гоббіта, Армітедж полетів до Детройту, аби взяти участь у фільмі "Шторму назустріч" у ролі Геррі Фуллера, викладача з двома підлітковими синами. Фільм виробництва New Line вийшов на екрани у серпні 2014.

У інтерв'ю за вересень 2014, Армітедж виявив, що буде грати короля Олерона у Алісі в Задзеркаллі. Фільм вийшов у травні 2016.

У жовтні 2014 року Армітаж провів чотири тижні зйомки фільму "Сновида"(англ. Sleepwalker) у районі Лос-Анджелесу. У цьому психологічному трилері, Роджер грає доктора Скотта Вайта, молодшого лікаря у центрі сну. Досі не вказано дату випуску.

З січні 2015 Річард грав серійного вбивцю Френсіса Долархіда у телесеріалі "Ганнібал", Зйомки проходили у Tоронто з січня по квітень. Армітедж зявляється у останніх шести епізодах третього сезону, заслуживши високу оцінку, широке визнання і кілька нагород у номінації, включаючи дві перемоги.

Після закінчення "Ганнібала" в кінці квітня 2015, приєднався до знімальної групи Pilgrimage у Ірландії. Він грав Сера Раймонда Де Мервілля, французького нормандська 13-го століття, який намагається захистити групу монахів, які супроводжували священну реліквію з Ірландії до Риму Зйомки пізніше перемістились у Арденни

13 травня 2015 стало відомо про участь Річарда у "Clearance", першому англомовному фільмі фінського режисера Аку Лоухіміса у Південній Африці. Це драматичний пригодницький фільм про досвідченого експерта шахтної справи на ім'я Рей (Армітедж) та його вагітну партнерку (Наомі Гарріс) яких викрали у Південному Судані. Джерела відрізняються тим, чи Рій змушений перетинати величезне мінне поле, щоб отримати його свободу чи Рей і його партнер втечуть через величезне мінне поле.

12 липня 2015, Армітедж що він збирається почати знімати у "Brain on Fire" у Ванкувері, Канада. Подальші випуски новин надали більше інформації про його роль "Великої людини" Том Кахалана, батька головної героїні історії з життя молодої журналістки Сюзанни Кахалан про її раптове незрозуміле божевілля та одиннадцятигодинну постановку діагнозу одним лікарем. Зйомки почались 13 липня 2015. Прем'єра "Brain on Fire" відбулась на Міжнародному кінофестивалі у Торонто 14 вересня 2016 року.

Армітедж зіграв головну роль Даніеля Міллера у серіалі "Берлінська резидентура". Його персонаж, мозковий аналітик з Лендлі, новий агент ЦРУ під прикриттям, завданням якого є знайти "крота" у Берліні. Зйомки переважно проходили у Берліні з листопада 2015 по квітень 2016, частина з них була на Канарських островах. Прем'єра серіалу відбулась на Epix (Epix) у кінці 2016.

13 липня 2016, команія Roundabout Theatre анонсувала участь Армітеджа у ролі Кеннета у американській прем'єрі "Love, Love, Love" сценариста Майкла Барнлета. Це перша головна роль актора на америкнській театральній сцені.

У січні 2017, приєднався до знімальної групи "Восьми подруг Оушена".

Армітедж народився в Лестері, Англія, молодший син у сім'ї секретаря Маргарет та інженера Джона Армітеджа. У Річарда є старший брат Кріс. Після закінчення громадської початкової школи Ханкоте, Ханкоте, Блейбі, Лестершир він перейшов у місцеву загальноосвітню школу — Коледж Брокінгтон у Едрербі, Лестершир.

У Бруклінгтоні Армітедж проявив інтерес до музики — грав на віолончелі у школі та місцевих оркестрах, навчався гри на флейті. У чотирнадцять він отримав грант від місцевої влади Лейстерширу, що дозволило матері перевести його до Коледжу Петтісон у Ковентрі, an незалежна школа-інтернат, що спеціалізується на мистецтві, щоб він міг зосередитися на драмах та танцях.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: