Вхід

Ольга Смірнова

Ольга Смірнова

Дата народження:04 жовтня 1983, 40 років терези

Місце народження:Єкатеринбург, Росія

Діяльність:актриса

Досягнення:У кіно знімається з 2007 року. Найгучніша її работа- в серіалі "Достоєвський" Володимира Хотиненко, де вона зіграла кохану письменника Аполлінарію Суслову.

9,9
8 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народилася у Свердловську (нині Єкатеринбург). З раннього дитинства займалася бальними танцями і акробатикою, потім в театральній студії при театрі музичної комедії. Вчилася у свердловських школах № 5 і № 74. Паралельно закінчила Школу сучасного танцю при Центрі Єкатеринбургу Сучасного Мистецтва (2001). Потім вчилася в Російській Академії Театрального Мистецтва, режисерський факультет, акторська група, майстерня О. Л. Кудряшова (закінчила в 2006 році). З 2007 року знімається в кіно.

Роль Аполлінарії Суслової, зіграна Ольгою Смірновою у фільмі "Достоєвський", викликала суперечливі оцінки. "У неї взагалі дуже точно схоплений характер і образ", - вважає сценарист фільму Едуард Володарський. А літературознавець і фахівець по Достоєвському Ігор Волгін вважає, що "Аполлінарія Суслова в цьому фільмі вийшла занадто. розпусною. Навіть погляд - рокової досвідченої жінки, а не цнотливої дівчини".

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: