Вхід

Мітч Х'юєр

Mitch Hewer

Мітч Х'юєр

Дата народження:01 липня 1989, 33 року рак

Місце народження:Бристоль, Англія

Досягнення:Відомий по ролі Максі Олівера, відкритого гея, в підлітковій драмі "Молокососи". У кінці другого сезону "Молокососів" його персонаж закінчив свою сюжетну лінію і був виведений з серіалу, як і інші персонажі головних ролей першого покоління.

9,3
4 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народився 1 липня 1989 року у Бристолі. Англійський актор, який виконує роль Максі Олівера (Maxxie Oliver), відкритого гей-персонажа, в молодіжній драмі "Молокососи" (Skins).

Деякі глядачі вважали, що Х'юєру не було приділене досить уваги в першому сезоні серіалу, і творець "Молокососів", Джемі Бріттейн підтвердив, що в другому сезоні йому буде відведено більше часу: "Я щасливий повідомити, що Мітч отримає більше екранного часу цього року, особливо в перших серіях другого сезону".

Попри те, що його персонаж - Максі - гей, Мітч таким не є.

У 2008 році, при зміні сюжетної лінії серіалу, його персонаж був виключений з подальшого сценарію, разом з іншими персонажами першо-другого сезонів.

У березні і жовтні 2007 року Мітчелл з'являвся на обкладинці гей-журнала Attitude. Так само, в 2008 році, він з'являвся голим в журналі Cosmopolitan на підтримку тих, що страждають раком. Окрім цього, він брав участь в інших модельних фотосесіях.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: