Закрити
Наверх Наверх

Майкл Б. Джордан
Michael B. Jordan

Майкл  Б. Джордан
2,5 
36 голосів
Оцінити:

Дата народження: 09 лютого 1987 (zodiac водолій)

Місце народження: Санта-Ана, Каліфорнія, США

Діяльність: актор

Досягнення: Відомий по телесеріалам "Прослушка", "Всі мої діти", "Вогні нічної п'ятниці" і "Батьки", а також по головній ролі у фільмі "Станція "Фрутвейл".

Біографія

Джордан народився в Санта-Ані, штат Каліфорнія, в сім'ї Донни (уроджена Девіс) і Майкла А. Джордана, ресторатора. Джордан був названий на честь баскетболіста Майкла Джордана, при тому, що його батька звали так само. Його друге ім'я, Бакарі, на суахілі означає "добра звістка". Джордан є середнім з трьох дітей. Його старша сестра, Джаміла, працює на виробництві, а молодший брат — Халід — футболіст Говардского університету.

Джордан провів два роки в Каліфорнії, а потім разом з сім'єю переїхав в Ньюарк, Нью-Джерсі, де навчався в місцевій школі мистецтв. Він не планував стати актором, а почав з роботи в місцевих компаніях. Він займався створенням спортивних товарів для Modell's і Toys "R" Us. Незважаючи на закінчення серіалу "Вогні нічної п'ятниці", Джордан досі живе в квартирі в Остіні, де проходили зйомки.

Фотографії

Новини зМайкл Б. Джордан

Майкл Б. Джордан зіграє в екранізації Тома Кленсі
Майкл Б. Джордан зіграє в екранізації Тома Кленсі
24.09.2018

Зірка "Кріда" і "Чорної Пантери" Майкл Б. Джордан зіграє головну роль в екранізації книг "Веселка шість" і "Без жалості" Тома Кленсі

Майкл Б. Джордан демонструє "кубики" пресу на обкладинці Essence
ФоторепортажМайкл Б. Джордан демонструє "кубики" пресу на обкладинці Essence
26.05.2018

Зірка "Чорної пантери" Майкл Б. Джордан старанно тренувався для ролі в супергероїчному блокбастері Marvel - і результати цієї фізичної підготовки демонструє на обкладинці нового номера видання Essence

Зірка "Крида" приєднався до нового фільму Warner Bros.
Зірка "Крида" приєднався до нового фільму Warner Bros.
05.12.2017

Майкл Б. Джордан зіграє в бестселері New York Times 2014 року

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше