Вхід

Лев Барашков

Лев Барашков

Дата народження:04 грудня 1931 стрілець

Дата смерті:24 лютого 2011

Місце народження:Москва, СРСР

Досягнення:Заслужений артист РРФСР (1970).

10
320 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народився 4 грудня 1931 року в Москві.
Во час навчання у Калузькому педагогічному інституті займався в драматичному гуртку під керівництвом Зиновія Корогодського.
Після призначення Корогодського головним режисером Калінінградського обласного драматичного театру, рік виступав на професійній сцені.
В 1956 року поступив в ГІТІС (курс А. А. Гончарова).
По закінчення інституту був запрошений у Московський драматичний театр ім. А. С. Пушкіна, головним режисером якого був Борис Равенскіх. У виставі-концерті, поставленому Равенскіх, Барашков виконав пісні "А у нас у дворі" Аркадія Островського на вірші Лева Ошаніна і "Чи хочуть росіяни війни" Едуарда Колмановського на вірші Євгена Євтушенка.
NВ середині 1960-х залишив театр і став солістом ансамблю Ігоря Гранова "Блакитні гітари", з 1966 по 1976 рік працював в Москонцерте з ансамблем Є.А. Савари і незабаром почав сольні виступи.
NВізітной карткою естрадної кар'єри артиста стала пісня Олександри Пахмутової на вірші Миколи Добронравова та Сергія Гребенникова "Головне, хлопці, серцем не старіти", першим виконавцем якої був саме Лев Барашков.

Голос Барашкова - невеликий баритон приємного соковитого тембру. Однак вокалу Барашков професійно не навчався, співає без кантилени, діапазон голосу невеликий. У його репертуар увійшла пісня з кінофільму "Біле сонце пустелі", твори Володимира Висоцького, Юрія Візбора та інших радянських бардів.
В 1985 Лев Барашков підготував концертну програму "Наповнимо музикою серця" за творами Юрія Візбора.
В наприкінці 1990-х створив кілька музичних програм, складених з пісень минулих років.

У період з 1959 по 1974 роки зіграв п'ять ролей в кіно, записав пісні до кінофільмів "Тиша" і "Невловимі месники".

Повернутися до списку персон

Фотографії

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: