Вхід

Хіларі Дафф

Hilary Duff

Хіларі Дафф

Дата народження:28 вересня 1987, 35 років терези

Місце народження:Х'юстон, Техас, США

Діяльність:актриса

Досягнення:Відома за фільмами: "Оптом дешевше", "Ліззі Магуайер", "Історія попелюшки".

9,5
105 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Хіларі Дафф — друга дитина Роберта Едгарда Даффа і Сьюзен Коллін із Х'юстона; батько завідував міською мережею магазинів самообслуговування, а мати була домогосподаркою. Старша сестра Хіларі — Гейлі Дафф, також акторка і співачка. Друге ім'я Ергард батьки дали Хіларі на честь прабабусі Роберта, Мері Ергард (Mary Erhard), яка була напівамериканкою і напівнімкенею. Бабуся Сьюзен, Емі Балег Шлеммер (Amy Beulah Schlemmer), також була німкенею.

Все дитинство сестри з батьками жили в їх сімейному будинку в Х'юстоні. Ще з дитинства Сьюзен заохочувала своїх дочок до акторської діяльності, і це допомогло їм отримати декілька ролей в місцевих театрах. Обом сестричкам у сім'ї пощастило: сталось так, що восьмирічна Гейлі і шестирічна Хіларі виступали в балеті "Лускунчик" у Сан-Антоніо, а вже через кілька років — у телерекламах. Згодом, дівчатка разом з матір'ю переїхали в Каліфорнію, де всерйоз зайнялись акторською справою.

Хіларі Дафф — друга дитина Роберта Едгарда Даффа і Сьюзен Коллін із Х'юстона; батько завідував міською мережею магазинів самообслуговування, а мати була домогосподаркою. Старша сестра Хіларі — Гейлі Дафф, також акторка і співачка. Друге ім'я Ергард батьки дали Хіларі на честь прабабусі Роберта, Мері Ергард (Mary Erhard), яка була напівамериканкою і напівнімкенею. Бабуся Сьюзен, Емі Балег Шлеммер (Amy Beulah Schlemmer), також була німкенею.

Все дитинство сестри з батьками жили в їх сімейному будинку в Х'юстоні. Ще з дитинства Сьюзен заохочувала своїх дочок до акторської діяльності, і це допомогло їм отримати декілька ролей в місцевих театрах. Обом сестричкам у сім'ї пощастило: сталось так, що восьмирічна Гейлі і шестирічна Хіларі виступали в балеті "Лускунчик" у Сан-Антоніо, а вже через кілька років — у телерекламах. Згодом, дівчатка разом з матір'ю переїхали в Каліфорнію, де всерйоз зайнялись акторською справою.

Кар'єра
Рання кар'єра

Дафф починала акторську кар'єру з незначних ролей: спочатку знялась у серіалі "True Women" у 1997, а потім — у "Playing by Heart" в 1998; того ж року зіграла свою першу головну роль у "Каспер зустрічає Венді" (англ. Casper Meets Wendy). У 1999 Дафф з'явилась в "Колекціонері душ" (англ. The Soul Collector) та отримала нагороду Young Artist Award за найкраще виконання ролі в телефільмі (англ. Best Performance in a TV Movie or Pilot).

Першу серйозну роль Дафф отримала у пілотній серії "Daddio" в 2000. Побачивши її гру, актор Майкл Чікліс висловився так: "З кінцем першого ж дня роботи з нею стало ясно, що вона має серйозні наміри стати акторкою. Вона легко зіграла свою роль." Проте, коли її не вибрали на роль, Дафф, незважаючи на підтримку від матері та менеджера, настільки важко переживала рішення, що хотіла кинути акторську роботу, — а наступного тижня їй запропонували нову роль у телесеріалі "Ліззі Макгвайр".

2001–2003

Участь Дафф у 2001 році в "Ліззі Макгвайр" підняла його рейтинги: один епізод дивились 2,3 мільйони глядачів — проте після 65 серій вона покинула серіал. У 2002 Дафф знялась у головній ролі в фільмі "Кадет Келлі" — і знову завоювала високі рейтинги перегляду.

Першу роль у театральному фільмі Дафф зіграла в "Людській природі" (англ. Human Nature), 2002. У міжчасі її запросили здійснити звукозаписи саундтрека для фільму "Ліззі Макгвайр" — і вона записала свої перші пісні, "I Can't Wait" та "The Tiki Tiki Tiki Room".

Першим альбомом майбутньої співачки стала колекція різдвяних пісень "Santa Claus Lane" (2002): у ньому Дафф записала пісню "Same Old Christmas" у дуеті з сестрою Гейлі. Пісні "I Heard Santa on the Radio" і "Tell Me a Story" Дафф співала у дуеті з Крістіною Міліан та Ліл Ромео. Саундтреки до "Кіно про Ліззі Макгвайр" поповнились згодом піснею Дафф — "Why Not". У 2003 році її саундтреки здобули бронзу.

Першу головну роль у художньому фільмі Дафф отримала в "Агент Коді Бенкс" (2003). Того ж року вона ще й знялась у головній ролі фільму "Кіно про Ліззі Макгвайр", який перевищив очікування щодо зборів: $42,6 мільйони в США і $55 мільйонів у всьому світі. В тому ж 2003 Дафф знялась у "Оптом дешевше", зігравши роль однієї з дванадцяти дітей сім'ї: за кілька місяців визнали, що це найкращий фільм із усіх, у яких вона досі брала участь.

Перший її альбом "Metamorphosis" (2003) користувався популярністю в США і Канаді: тираж копій у травні 2005 сягав 3,7 мільйонів. Пісня "So Yesterday" дуже сподобалась європейським слухачам, а пісня "Come Clean" стала хітом в Англії, Австралії та Новій Зеландії. У 2004 році кліп "Come Clean" номіновано на MTV Video Music Award for Best Pop Video. Пісня "Little Voice" не набула популярності в США, але сподобалась слухачам у Канаді і Австралії. Пізніше, в 2003 Дафф виконала свій перший тур — "Metamorphosis Tour", квитки на який добре продавалися у великих північноамериканських містах.

2004–2006

У січні 2004 Дафф разом із сестрою здійснили переспів пісні "The Siamese Cat Song"; того ж року Дафф і Гейлі випустили "Our Lips Are Sealed", яка стала саундтреком для фільму "Історія Попелюшки" — але пісня, незважаючи на її популярність, провалилася на U.S. Billboard Hot 100.

У її другому альбомі "Hilary Duff" (2004), який відзначився своїм легким роком, деякі пісні Дафф писала сама на основі моментів з її особистого життя. Його випущено в її сімнадцятиріччя — і в США та Канаді за 8 місяців продали 1,5 мільйона копій. Пісні "Fly" і "Someone's Watching over Me" стали хітами в Австралії. Пізніше пісню "Someone's Watching over Me" використали як саундтрек до фільму "Піднести твій голос". Згодом Дафф випустила пісню "(I'll Give) Anything but Up!", спеціально для альбому "Marlo Thomas & Friends: Thanks & Giving All Year Long" (2004).

У 2004 Дафф зіграла головну роль в романтичній кінокомедії "Історія Попелюшки". Хоча перші враження про фільм були дещо негативними, фільм таки мав комерційний успіх: став хітом та приніс збори $70 067 909 по всьому світі.

Голлівудські невдачі

Пізніш у 2004 році Дафф зіграла головну роль у фільмі "Піднести твій голос", першу в драматичному фільмі. Хоча критики хвалили її за серйознішу роль, менеджери жорстоко розкритикували її голос — і фільм не став популярним.

Того ж року Дафф зіграла роль старшої дочки Джейн Хамільтон у фільмі "Ідеальний чоловік". Фільм отримав не найкращі відгуки і зібрав лише $19 770 475 у всьому світі.8]9]Сатирична комедія "Матеріальні дівчата", в якій вона грала зі своєю сестрою Гейлі, знову провалилась: фільм зібрав лише $16 907 561 по всьому світу. Усі її спроби на срібному екрані приносили лише нагороди "Razzie" — за неуспішність.

Подальші звукозаписи

Третій альбом Дафф "Most Wanted," вийшов у 2005 році: крім кількох нових, до нього ввійшли її найпопулярніші пісні. Із них кліп "Wake Up" ледве потрапив у список U.S. Hot 100; набагато більше сподобався глядачам кліп "Beat of My Heart". У 2006 Дафф випустила альбом "4Ever", який продавався тільки в Італії: в альбом увійшли ремікси попередніх пісень, а також саундтрек фільму "Матеріальні дівчата", який виконувався разом із сестрою Гейлі.

З 2005 Дафф стала худнути, вона пояснювала це активнішим способом життя; згодом виявилось, що в телепередачі Дафф назвали "повненькою".

2007–2008

На початку 2007 року Дафф їздила Мексикою зі своїм туром "Most Wanted". Потім вона взяла участь у шоу Енді Мілонакіса (англ. The Andy Milonakis Show) та опері "Rebelde". У квітні 2008 Дафф запропонували роль в CW Network's "Беверлі Хіллс, 90210" (англ. Beverly Hills, 90210), але вона відмовилась. Також в 2007 вона стала моделлю IMG Models у Нью-Йорку.

Дафф випустила свій третій студійний альбом "Dignity" 3 березня 2007. Тепер він став "більш танцівний": у ньому використовувалося більше реальних інструментів. Дафф прокоментувала це так: "Ми хотіли створити щось нове, і я думаю, в нас вийшло". Перша пісня, "Play With Fire", мала не надто велику популярність, друга пісня, "With Love", стала набагато успішнішою. Дафф створила парфум і назвала його на честь цієї пісні. Третя пісня, якою захопились слухачі — "Stranger". Турне "Dignity Tour" почалось у середині 2007.

7 вересня 2007, на "MuchOnDemand" Дафф підтвердила, що буде зніматись у фільмі "Грета" і "Запасне скло". У червні 2008 вона почала зніматись в "Зберігай спокій" (англ. Stay Cool).

У січні 2008, зйомки турне в Мексиці потрапили на YouTube. На йому Дафф зображувалась млявою, в той час як пісня співалась живо і енергійно, через що припустили, що вона співала під фонограму. Менеджер Дафф пояснив, що, по-перше, відео поганої якості, а по-друге, Дафф ніколи не співає "під фанеру".

23 травня 2008 року на екрани кінотеатрів США вийшов фільм "Корпорація Війна", в якому Дафф грала одну з головних ролей.

У листопаді 2008 Дафф випустила альбом "Best of Hilary Duff", з піснею "Reach Out" . Вже через місяць пісня стала хітом. У грудні 2008 Дафф сказала, що починає працювати над новим альбомом.

2009

У січні 2009 Хіларі Дафф офіційно оглосила, що гратиме головну роль в "Історія Бонні і Клайда".1 У квітні 2009 Дафф почала зйомку в фільмі "Провінція ночі" (англ. Provinces of Night), фільм знімається за книгою Вільяма Гея. Дафф повинна грати роль підлітка, у якого безліч неприємностей.

В серпні 2009 було оголошено, що Хіларі Дафф буде зніматися у фільмі "The Business of Falling in Love", романтичній комедії, що базується на книжці "Diary of a Working Girl", яка написана Даніеллою Бродскі.

Підприємницька діяльність

Дафф випустила лінію одягу з фірмовим знаком "Stuff by Hilary Duff" у березні 2004, одяг поширювався через магазини "Target" в Сполучених Штатах, "Kmart" в Австралії, "Zellers" в Канаді і "Edgars Stores" в Південній Африці. Спочатку компанія призначалась тільки для одягу, але зараз розширила свій бізнес і почала випускати коштовності та меблі.

Наприкінці 2006 іграшковий завод "Mattel" випустив ляльку "Barbie" в подобі Hilary Duff.

У вересні 2006 Дафф випустила на ринок парфуми "With Love... Hilary Duff", які поширювала компанія "Elizabeth Arden". Спочатку парфуми продавались лише в США, а потім ринки їх збуту розширилися до Канади, Австралії та Японії. У 2006 парфум "With Love... Hilary Duff" став одним з найкращих парфумів світу. У 2007 Дафф випустила ще одну лінію парфумів — літні "Wrapped With Love", а вже в 2009 на прилавках магазину з'явилась весняна лінія, випущена спеціально до дня Святого Валентина.

Дафф та її собачка Лола знялися в рекламі для комп'ютерної гри "The Sims 2: Pets" від Electronic Arts, яка вийшла в жовтні 2006. Згодом Організація Захисту Тварин критикувала цю рекламу через те, що тварину представляли як модель.

У вересні 2009 Дафф випустила ще одну лінію одягу. Разом з "DKNY Jeans" Хіларі створила колекцію одягу для дівчат її віку, яку назвала "Femme for DKNY". Одяг дещо відрізнявся від попередніх колекцій — були присутні шарфи, ремені, стрічки.

Особисте життя

Дафф відзначається своєю доброчинністю, особливо часто жертвує кошти на благодійні організації "Animal Rights" та "Kids with a Cause". Вона пожертвувала $250 000 постраждалим від урагану Катріна.

У серпні 2006 Дафф подоружувала до Нового Орлеану і разом з американськими харвестерами роздавала їжу в початковій школі. Також вона була членом комісії "Audrey Hepburn Child Benefit Fund" і консультантом-знаменитістю в "Kids with a Cause".

8 жовтня 2008 Дафф зіграла головну роль у програмі "Think Before You Speak Campaign", яка ставила на меті боротьбу з анти-ЛГБТ висловлюваннями. У липні 2009 Дафф була визнаною "Послом юності" (англ. "Youth Ambassador") для дітей Колумбійської столиці: посол мав провести в столиці Богота п'ять днів і роздавати рюкзаки з найнеобхіднішими предметами дітям без батьків чи з батьками, у яких складне фінансове становище.

У 2005 капітал Дафф становив 15 мільйонів доларів. У грудні 2007 вона була № 7 у списку журналу "Forbes" Top 20 Earners Under 25, з річним доходом у 12 мільйонів доларів. Також у 2007 вона посіла 23-є місце у списку "Maxim's" Hot 100. Американське видання "FHM" визнало Дафф як № 7 у списку найсексуальніших жінок 100 Sexiest Women in the World, в англійському виданні вона зайняла № 8.

Дафф дуже любить тварин і коментує, що якби не стала знаменитістю, хотіла б працювати з тваринами: "В дитинстві я завжди хотіла бути ветеринаром, але коли я дізналася, що тварини там вмирають, то зрозуміла, що це робота не для мене. В будь-якому разі щось пов'язане з дітьми чи тваринами".

Взаємини

У 2001 Дафф почала зустрічатися зі співаком Аароном Картером, із яким зустрілася на наборах акторів на ролі в серіалі "Ліззі Макгвайр". Одного разу Картер сказав, що знову кидає її і починає зустрічатись з її найкращою подругою, тим самим розбиває їй серце.

В свою чергу Дафф почала ходити на побачення зі співаком гурту "Good Charlotte" Джоелем Медденом, (англ. Joel Madden) у 2004, але ці зустрічі були таємними. Про їх взаємини мати Дафф, Сьюзен, розказала журналу "Seventeen" у червні 2005. У червні 2006 Дафф і Джоел стали відкрито зустрічатись. В листопаді 2006 Дафф пориває з ним.

У листопаді 2006 Максим Міяковскі, який прибув у США для єдиної мети: "встановити романтичні зв'язки з Хіларі", — був арештований з обвинувачуванням "спроба вбивства". Його засудили 7 листопада 2006.

В той же рік батьки Дафф розлучаються після 22 років подружнього життя. Свій біль Дафф вилила в піснях "Stranger" і "Gypsy Woman". 23 березня 2007 Дафф і Ліндсей Логан посварились і почали ворогувати через Аарона Картера, але наприкінці 2007 почали добре ставитися одна до одної. Того ж року Ліндсей прийшла на вечірку випуску альбома "Dignity", а Дафф у своєму інтерв'ю для журналу "People", сказала, що Ліндсей доволі весела й приємна дівчина.

З 2007 Дафф почала зустрічатися із гравцем НХЛ Майком Комрі. Вона часто відвідувала ігри за його участю. На 20-річчя Майк подарував Дафф авто Mercedes-Benz. Пара одружилася 14 серпня 2010 року. 20 березня 2012 року у них народився син — Лука Круз Комрі.

Хіларі Дафф — друга дитина Роберта Едгарда Даффа і Сьюзен Коллін із Х'юстона; батько завідував міською мережею магазинів самообслуговування, а мати була домогосподаркою. Старша сестра Хіларі — Гейлі Дафф, також акторка і співачка. Друге ім'я Ергард батьки дали Хіларі на честь прабабусі Роберта, Мері Ергард (Mary Erhard), яка була напівамериканкою і напівнімкенею. Бабуся Сьюзен, Емі Балег Шлеммер (Amy Beulah Schlemmer), також була німкенею.

Все дитинство сестри з батьками жили в їх сімейному будинку в Х'юстоні. Ще з дитинства Сьюзен заохочувала своїх дочок до акторської діяльності, і це допомогло їм отримати декілька ролей в місцевих театрах. Обом сестричкам у сім'ї пощастило: сталось так, що восьмирічна Гейлі і шестирічна Хіларі виступали в балеті "Лускунчик" у Сан-Антоніо, а вже через кілька років — у телерекламах. Згодом, дівчатка разом з матір'ю переїхали в Каліфорнію, де всерйоз зайнялись акторською справою.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Новини з Хіларі Дафф

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: