Закрити
Вхід

Джонатан Липники

Jonathan Lipnicki

Джонатан Липники

Дата народження:22 жовтня 1990, 31 рік терези

Місце народження:Уестлейк Вілледж, Каліфорнія, США

Діяльність:актор

Досягнення:Найбільш відомий за ролями у фільмах "Джеррі Магуайер", "Стюарт Літтл" і "Як Майк".

8,9
33 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Джонатан Вільям Липники – американський кіноактор.

Джонатан Вільям Липники – американський кіноактор.

Слава до цього белобрысому очкарику прийшла після ролі молодшого з нащадків Джеффа Фоксуорти в комедійному серіалі "Шоу Джеффа Фоксуорти" ("The Jeff Foxworthy Show"); слідом за цим Джонатан закріпив успіх роллю Рея Бойда, молодшого сина героїні Рене Зеллвегер у фільмі Кемерона Кроу "Джеррі Магуйар". Зіграв цього персонажа він настільки добре, що багато критики назвали його кращим, що було в цій картині. Добре спрацювався юний актор не тільки з камерою, але і зі своїм колегою за сюжетом – Томом Крузом, який виконав головну роль. Не дивно, що йому вдалося завоювати серце Круза швидше, ніж це зробила Зеллвегер.

Після успіху "Джеррі Магуайра" Липники деякий час перебивався телепередачами і ток-шоу; зрештою доля занесла його на "The American Comedy Awards" в 1997-му. Слід зазначити, що до роботи в "Магуайре" в серіалі "Фоксуорти" уваги йому приділялося не особливо багато; в подальшому ситуація змінилася і брати участь в сюжеті хлопчик став практично щотижня, в основному взаємодіючи зі своїм трохи більш старшим колегою – Хейлі Джоелем Оусментом. Липники, на відміну від своїх колег, примудрявся не скочуватися в шаблонні стереотипи – він не був ні "маленьким милим очаровашку" начебто Ширлі Темпл, ні "проказником" в стилі Макколея Калкіна; його персонажі органічно поєднували всі риси, властиві дітям цього віку і, в результаті, виглядали куди більш реалістично. Укупі з вродженою харизмою це просто не могло не привести хлопця до успіху.

У 1999-му Джонатан зіграв одну з головних ролей у дитячому фільмі "Стюарт Літтл"; знову вийшов досить яскравий образ і знову критики одностайно відзначили його талант. Слідом знову були ролі в телепроектах, а в 2002-му пішов сиквел – "Стюарт Літтл 2". Успіх першої частини вдалося повторити, і репутація Джонатана як актора знову зросла; в черговий раз пішла низка ролей в телесеріалах.

Джонатан Вільям Липники – американський кіноактор.

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: