Вхід

Джон Керролл Лінч

John Carroll Lynch

Джон Керролл Лінч

Дата народження:01 серпня 1963, 59 років лев

Місце народження:Болдер, Колорадо, США

Діяльність:актор

Досягнення:Відомий за фільмами "Фарго", "Готика", "Зодіак", "Гран Торіно", "Любов трапляється" і "Острів проклятих", а також по телесеріалів "Карнавал", "Поруч з домом" та "Слідство по тілу". "Без обличчя".

7,8
4 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Дитинство актора пройшло в запорошених степах штату Колорадо, де неможливо було не полюбити корінних мешканців — напівдиких коней. Вищу освіту Джон Лінч отримав в середині 1980-х років у театрі католицького університету Америки. Саме тоді він вперше піднявся на театральні підмостки, потім Лінч перебрався в Міннеаполіс і грав виключно в шекспірівських постановках.

На початку 1990-х роках Лінч був спантеличений одним питанням: "залишитися на сцені або піти в кіно". Він вибрав останнє. У 1996 році Лінч отримав епізодичну роль у трилері братів Коен "Фарго", йому, безумовно, вдалося зіграти тихого підкаблучника-чоловіка поліцейської. Потім послідували "Красиві дівчата" і "Відчуваючи Міннесоту". З тих пір кар'єра Джона Лінча пішла в гору, одна з недавніх помітних ролей — підозрюваний маніяк у фільмі Девіда Фінчера "Зодіак". У 2010 році почав зніматися в серіалі "Слідство по тілу". Він був звільнений з шоу після двох сезонів.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: