Вхід

Джеральдін Сомервілль

Geraldine Somerville

Джеральдін Сомервілль

Дата народження:19 травня 1967, 54 року телець

Місце народження:графство Міт, Ірландія

Діяльність:актриса

Досягнення:Відома ролями детектива Джейн Пенхалігон в телесеріалі "Метод Крекеру" і Лілі Поттер у фільмах про "Гаррі Поттера".

10
2 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Джеральдін Соммервіль народилася 19 травня 1967 року. Виросла майбутня актриса на острові Мен. У Джеральдін є старша сестра Амелія Рейчел (живе і працює разом з чоловіком в Австралії) і молодший брат Джеймс Локкетт Чарльз (пише вірші).

В дитинстві, у віці 6 років, Сомервілль почала відвідувати танцювальний клас, а в 8 років поїхала вчитися в освітню школу мистецтв. Там її навчили балету. У 16 років вона продовжила навчання в Лондоні.

Роботи в кіно і телебаченні: "Чорна оксамитова сукня", "Будинок примар", "Ромео і Джульєтта", "Аристократи", "Денне пограбування", "Госфорд парк", "Дафна".

У фільмах про Гаррі Поттера зіграла роль Лілі Поттер. Найбільш суттєві ролі у фільмах Гаррі Поттер і Філософський камінь Гаррі Поттер і Кубок Вогню. Так само Джеральдіна з'являється і в останніх двох частинах про Гаррі Поттера.

З 1995 року заміжня, чоловік — Білл Осборн-Янг. У них троє дітей, сини — Каспер (2002) і Артур (2004), дочка — Роуз (2007).

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: