Закрити
Наверх Наверх

Джеймс Брукс
James Brooks

Джеймс Брукс
9,7 
13 голосів
Оцінити:

Дата народження: 09 травня 1940 (zodiac телець)

Місце народження: Норт-Берген, Нью-Джерсі, США

Досягнення: Самий великий режисерський успіх — фільм "Мова ніжності", отримав 5 премій "Оскар" у 1983 році — є однією з шести режисерів в історії світового кінематографу, які отримали цю нагороду за дебютний фільм.

Біографія

Джеймс Брукс виріс в єврейській родині в Брукліні, Нью-Йорк. Почав свою телевізійну кар'єру на каналі CBS, де в 1964-1966 роках працював сценаристом. Потім перейшов на телеканал ABC, де працював над телесеріалом "Кімната 222". Після цього його помітили і в наступні роки за його участю були створені такі відомі в США телешоу, як "Шоу Мері Тайлер Мур" (програма мала величезний комерційний успіх), "Роду", "Таксі" і багато інших.

У 1978 році Брукс прийшов у велике кіно, першою його роботою була посада сценариста і співпродюсер у фільмі "Почати спочатку".

У 1984 році заснував власну телекомпанію, "Gracie Films", на чолі якої займався продюсуванням таких відомих фільмів, як "Джеррі Магуайер", "Великий", "Краще не буває". Один з найбільш масштабних і знаменитих проектів — мультсеріал "Сімпсони", що завоював величезну популярність у всьому світі.

Фотографії

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше