Вхід

Даша Астаф'єва

Даша Астаф'єва

Дата народження:04 лютого 1985, 39 років водолій

Місце народження:Орджонікідзе, Дніпропетровська область, УРСР

Діяльність:актриса

Досягнення:Володарка титулу "Playmate of the Month" журналу "Playboy".

7,1
319 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Народилася 4 серпня 1985 в Орджонікідзе, Дніпропетровська область. Її батько працював на залізниці, а мати — на тепличному комбінаті.  У шкільні роки дівчина росла "гидким каченям", вона часто піддавалася глузуванням з боку однокласників, як за покрите алергічним висипом обличчя, так і за худорляву комплекцію. Зразковою ученицею вона також не була: в атестаті Астаф'євої чотири трійки з точних наук. За її власним визнанням, вона отримувала "незадовільно" з поведінки і не користувалася любов'ю у деяких вчителів.

Після закінчення школи дівчина вступила на режисерський факультет Дніпропетровського театрального коледжу. Через кілька років вона зізналася в одному з інтерв'ю, що її вибір був повністю самостійний: "мама порадила вибрати те, до чого лежить душа. Сказала, що не можна ламати себе заради фінансової або іншої вигоди і займатися нелюбою справою. Так я вступила на режисерський факультет".

Народилася 4 серпня 1985 в Орджонікідзе, Дніпропетровська область. Її батько працював на залізниці, а мати — на тепличному комбінаті.  У шкільні роки дівчина росла "гидким каченям", вона часто піддавалася глузуванням з боку однокласників, як за покрите алергічним висипом обличчя, так і за худорляву комплекцію. Зразковою ученицею вона також не була: в атестаті Астаф'євої чотири трійки з точних наук. За її власним визнанням, вона отримувала "незадовільно" з поведінки і не користувалася любов'ю у деяких вчителів.

Після закінчення школи дівчина вступила на режисерський факультет Дніпропетровського театрального коледжу. Через кілька років вона зізналася в одному з інтерв'ю, що її вибір був повністю самостійний: "мама порадила вибрати те, до чого лежить душа. Сказала, що не можна ламати себе заради фінансової або іншої вигоди і займатися нелюбою справою. Так я вступила на режисерський факультет".

Кар'єра
Співачка

На режисерському факультеті, де навчалася Астаф'єва, викладали вокал. За словами Даші, заняття їй дуже подобалися, тому вона регулярно займалася з викладачем самостійно. Переїхавши до Києва, Дар'я познайомилася з продюсером Юрієм Нікітіним, від якого пізніше отримала пропозицію взяти участь в українській "Фабриці зірок" (2007). З 2007, вже будучи співробітником компанії Mamamusic, Астаф'єва стала займатися вокалом професійно. І хоча ставши фіналісткою, вона не зайняла призове місце, надалі Дарина придбала популярність завдяки участі у групі Nikita, до складу якої вона увійшла разом з Юлею Кавтарадзе, колишньою учасницею групи А.Р.М.І.Я. У березні 2009 року колектив випустив дебютний альбом "Машина". У цьому ж році група Nikita претендувала на участь у конкурсі "Євробачення" як представників Україні, але в підсумку подали відмову, що було багато в чому пов'язане із зростанням популярності Даші Астаф'євої як фотомоделі.

Модель

В інтерв'ю чоловічому інтернет-порталу AskMen.com Даша зізналася, що почала мріяти про кар'єру моделі Playboy з дев'яти років, коли випадково знайшла в будинку випуск журналу з Катаріною Вітт на обкладинці. У дійсності ж Катаріна з'явилася на обкладинці американського видання журналу лише в грудні 1998 року, коли Астаф'євій було 13 років.

Як би там не було, вже в 16 років дівчина брала участь у конкурсі краси, який проходив у Дніпропетровську. Там вона познайомилася з моделлю з Данії, яка і порадила Даші спробувати себе в якості фотомоделі. Коли дівчина прийшла в студію зробити портфоліо, то фотограф, виконавши основну роботу, запропонував їй знятися оголеною, на що дівчина погодилася, не бентежачись. За словами Астаф'євої, коли вона вперше роздяглася, то не мала ідеальними жіночими формами: "… у мене був перший розмір грудей і спортивна фігура — я займалася акробатикою. А потім раптом стала розквітати. Напевно, я сама до себе "притягнула" фігуру …" У той раз, ні надалі Астаф'єва не платила фотографам: розрахунок проходив за схемою "час за матеріал". З 16 до 20 років фотосесії у Астаф'євої проходили практично кожен день. Один відомий фотограф, цікавився двійниками, побачивши фотографії Астаф'євої, порахував, що вона зовні схожа на Бетті Пейдж — американську модель 1950-х років. У її ролі й пройшла перша серйозна Дашина фотосесія.

У квітні 2006 Астаф'єва стала "playmate місяця" українського видання Playboy, а вже в наступному 2007 році вона виграла титул "дівчини року". За словами головного редактора "Playboy України" Влада Фісуна, цього разу правила вибору найкращої дівчини були змінені: рішення приймала не редколегія журналу, а самі читачі шляхом SMS-голосування, таким чином певною мірою перемогу дівчині забезпечила її популярність як учасниці "Фабрики зірок". Фотосесію Астаф'євої для українського випуску Playboy передрукували 15 видань журналу у всьому світі. Після того, як фотографії потрапили в американську редколегію в червні 2008 року, дівчину запросили на зйомки в США. Астаф'євій було запропоновано участь у конкурсі на ювілейну обкладинку на честь 55-річчя журналу. До цього кастинг пройшов по всьому світу, серед усіх претенденток були вибрано п'ять американок, українка ж була запрошена поза конкурсом.

Опинившись на віллі Г'ю Гефнера, 82-річного засновника Playboy, Астаф'єва відразу стала об'єктом його уваги. Пізніше, пояснюючи причини симпатії з його боку, Дарина сказала: "ми з ним дуже схожі: слухаємо одну і ту ж музику, дивимося одні й ті ж фільми (переважно старі), читаємо одні й ті ж книги. Хеф якось зізнався мені, що бачить у мені своє відображення ". Крім того, багато хто, в тому числі і сам Г'ю, відзначали фізична подібність Астаф'євої і Бетті Пейдж, знаменитої моделі 1950-х років, також знімалася для Playboy.

Другий раз Астаф'єва відвідала віллу Гефнера в грудні 2008 року напередодні оголошення імені переможниці ювілейного номера Playboy. На вечірці, присвяченій цій події, вона епатувала американську публіку, з'явившись у прозорій сукні, а потім знявши трусики і викинувши їх у натовп. Пізніше причину своїх дій модель пояснювала так:

    "Геф мені зробив комплімент: "Вау, Даша, яка гарна білизна! А вгадайте, яка білизна мені подобається найбільше!“. Дівчата загаласували: "Червона-кльова! Тілесне!" … "Зрозуміло, яка", — засміялася я і стягнула трусики на очах у здивованих фотографів. "Правильно — я люблю голих дівчат!" — Аплодував Геф."

Підписавши контракт з Playboy влітку 2008 року, Астаф'єва зобов'язалася не зніматися оголеною для будь-яких інших видань упродовж двох років. Сама ж дівчина неодноразово стверджувала, що подальшу кар'єру моделі має намір пов'язати саме з Playboy.

У 2009 році, коли група Nikita потрапила у відбірковий тур на конкурс "Євробачення", Дарина Астаф'єва одночасно отримала пропозицію знятися в американській багатосерійної телепередачі "Girls Next Door" (англ. Дівчата-сусідки). У результаті група подала відмову на участь у музичному конкурсі. За словами Дарини, продюсер Юрій Нікітін зустрів її рішення з розумінням.

У тому ж 2009 році Астаф'єва стала обличчям бренду українського дизайнера Ольги Громової "Gromova Design" в Америці. Для створення фотосесії був запрошений відомий фотограф Гвідо Арджентіні. Як повідомила продюсерська компанія Mamamusic, він був здивований високим професіоналізмом моделі:

"Час супермоделей пішов, настала епоха персоналій. Даша — це квінтесенція слов'янської краси, пластики і скромності. Гвідо Арджентіні"

Високі модельні дані Астаф'євої відзначив і відомий фотограф Стівен Вайда, який, за словами самої Дарини, під час фотозйомок для Playboy зізнався, що завжди вважав найкращими моделями журналу Памелу Андерсон та Вікторію Сільвстедт. "Але тепер, — сказав 62-річний фотограф, — можу з упевненістю констатувати: кращу, ніж ти, за своє життя не зустрічав!".

У червні 2010 року Астаф'єва разом з Юлією Кавтарадзе з'явилася на обкладинці чоловічого журналу XXL, чим порушила раніше встановлені домовленості з Playboy. Рішення про стягнення з Астаф'євою штрафу, розмір якого був визначений в 300 тис. доларів, належало Х'ю Хефнеру. Після особистої зустрічі з моделлю на початку червня власник Playboy вирішив не накладати санкції.

Можливість пластичних операцій

Деякі професійні американські пластичні хірурги стверджують, що фігура і форми Астаф'євої занадто ідеальні, щоб не бути результатом операцій. Доктор Шерелл Остон (англ. Sherrell J Aston) стверджував, що повіки Дар'ї "менш важкі", ніж у більшості українок, що, ймовірно, є результат блефаропластики: ніс, на його думку, "виглядає так, немов ринопластика мала місце. Пухкі щоки припускають наявність наповнювача, в той час як відсутність зморшок на обличчі при міміці означають використання ботокса". Такої ж думки дотримується доктор Дженніфер Велден (англ. Jennifer Walden), яка також звернула увагу на можливе використання ботоксу, а також вигладжування шкіри на обличчі.

Сама Астаф'єва підтвердила, що після зйомок для Playboy в США американці "захоплювалися майстерністю українських хірургів, які змогли так зробити операцію, що не видно ніяких слідів". За словами Дар'ї, вона і дівчата-близнюки (Христина та Карісса Шенон) були єдиними моделями на знімальному майданчику, які мали натуральні форми, без силіконових імплантатів[9]. Разом з тим вона не виключала, що надалі, можливо, зробить силіконові груди, як у колишньої дружини Г'ю Гефнера Голлі Медісон.

Сім'я та особисте життя

У сім'ї Астаф'євих, крім Дар'ї, є також син Євген, який молодший за сестру на п'ять років. Після приголомшливого успіху Дар'ї її батьки змогли змінити місце роботи і тепер працюють продавцями в ювелірному салоні. За словами Даші, батьки пишаються нею, мати при зустрічі всім, хто цікавиться демонструє портфоліо дочки.

У даний час (серпень 2010) Астаф'єва не має стабільних особистих відносин. За її словами, першою її любов'ю був хлопець зі школи, відносини з яким довгі сім років. Як згадувала сама Астаф'єва: "мені було 17 років, мені дуже подобався один хлопець, і я робила всі перші кроки сама". На питання про перший сексуальний досвід, Дар'я додала: "так, я була настільки закохана, що першою спокусила його". Причину розставання Астаф'єва пояснила так: "наші життєві інтереси стали сильно різнитися. Ще мені здається, його не влаштовувало, що я все в своєму житті контролюю і не завжди дозволяю чоловікові керувати собою". Повернувшись вперше з Америки Астаф'єва в одному з інтерв'ю сказала, що не уявляє, "як би склалося, якби поруч був улюблений чоловік. Можливо, я б навіть нікуди і не поїхала".

З моменту першого перебування в особняку Гефнера Дарина широко афішує теплі відносини, які склалися між ними. Вона неодноразово підкреслювала, що 82-річний засновник Playboy приділяв їй уваги набагато більше, ніж усім іншим дівчатам в маєтку, включаючи і своїх так званих "дружин". Тим не менш Астаф'єва заперечувала будь-яку інтимну близькість:

 "До мене ж він ніколи не приставав. Так уже повелося, що Геф спить тільки з блондинками. Його симпатія до Бетті Пейдж і до мене — виняток. Звичайно, я не можу стверджувати, але якби проявила до нього більш ніж симпатію, напевно, він би і мене запросив до себе. Але в нас суто платонічні стосунки. Так, я його без кінця у всіх на очах обіймаю, цілую і признаюся в коханні. Дарую незвичайні подарунки: наш з ним портрет, вишиванку, футболку зі своїм зображенням… Просто я дуже люблю його як людину. І він відчуває, де межа того, що можна дозволити собі з жінкою."

У травні 2009 року, коли Астаф'єва збиралася в черговий раз відвідати маєток Гефнера, у пресі з'явилося повідомлення, що вона стала займатися живописом. Сама модель пояснила своє нове хобі наявністю вільного часу, яке з'явилося після операції на коліні. Подарувавши свою першу картину матері, дівчина працює над наступною, яку має намір подарувати Гефнеру.

Захоплення та інтереси

Серед своїх улюблених музикантів Астаф'єва називає Ніну Сімон, Sade, Рея Ентоні, Роя Орбісона та Ніно Катамадзе. За словами Дар'ї, в професійному плані вона захоплюється Бетті Пейдж: "вона стала першою і найкращою в моєму улюбленому стилі пін-ап". В юності у Астаф'євої завжди було багато захоплень, зокрема вона відвідувала гурток плетіння килимів, шість років займалася акробатикою. За словами її матері, Ірини Анатоліївни, вона завжди гарно малювала і любила танцювати.

Народилася 4 серпня 1985 в Орджонікідзе, Дніпропетровська область. Її батько працював на залізниці, а мати — на тепличному комбінаті.  У шкільні роки дівчина росла "гидким каченям", вона часто піддавалася глузуванням з боку однокласників, як за покрите алергічним висипом обличчя, так і за худорляву комплекцію. Зразковою ученицею вона також не була: в атестаті Астаф'євої чотири трійки з точних наук. За її власним визнанням, вона отримувала "незадовільно" з поведінки і не користувалася любов'ю у деяких вчителів.

Після закінчення школи дівчина вступила на режисерський факультет Дніпропетровського театрального коледжу. Через кілька років вона зізналася в одному з інтерв'ю, що її вибір був повністю самостійний: "мама порадила вибрати те, до чого лежить душа. Сказала, що не можна ламати себе заради фінансової або іншої вигоди і займатися нелюбою справою. Так я вступила на режисерський факультет".

Читати повністю
Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: