Вхід

Андрій Чернишов

Андрій Чернишов

Дата народження:03 лютого 1973, 50 років водолій

Місце народження:Київ

Діяльність:актор

Досягнення:Знайомий по серіалах "Вільна жінка" (обидві частини), "Дві долі", "Дама в окулярах, з рушницею в автомобілі", "Мара", "Близнюки", "Право на любов", "Загальна терапія".

9,9
1182 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Андрій Чернишов народився 3 лютого 1973 року в Києві в родині педагогів.Батько був директором школи, а мати — його класним керівником. Бабуся Андрія була медиком і мріяла, щоб онук пішов її слідом. Вона приносила з лікарні шприци, бинти, вату, а Андрій "лікував" свого плюшевого ведмедика. Після закінчення 3-го класу разом з сім'єю переїхав жити в Читинську область. Закінчивши загальноосвітню школу, поїхав до Москви, вступати в театральне училище.У 1994 році закінчив Вище театральне училище ім. М. С. Щепкіна (курс Солнцевої).У 1994-2006 роках — актор Московського театру Ленком.

Цікаві факти

Для участі у фільмі "Стерва для чемпіона", Андрій Чернишов "набрав" 15 кілограмів "живої" ваги м'язової маси. За 2-3 години в день він посилено займався в боксерському спортзалі, під керівництвом Дворазового чемпіона Європи серед професіоналів Андрія Шкалікова (який, до речі, теж знімався в цьому фільмі в епізодичній ролі тренера).

Повернутися до списку персон

Іменинники, 2 квітня

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: