Закрити
Вхід

Наталія Бондарчук

Наталія Бондарчук

Дата народження:10 травня 1950, 71 рік телець

Місце народження:Москва, Росія

Діяльність:актриса, режисер

Досягнення:Заслужена артистка РРФСР (1977). Заслужений діяч мистецтв Російської Федерації (2009). Дочка народних артистів СРСР, режисера Сергія Бондарчука і актриси Інни Макарової.

9,5
55 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Наталія Сергіївна Бондарчук народилася 10 травня 1950 року в Москві, в сім'ї режисера Сергія Бондарчука і актриси Інни Макарової.

У 1971 році закінчила акторський факультет Всесоюзного державного інституту кінематографії (майстерня Сергія Герасимова і Тамари Макарової), в 1975 році — режисерський факультет ВДІКу (у тих же майстрів).

У кіно Наталія Бондарчук дебютувала в 1970 році, у фільмі "Біля озера", потім знялась у стрічках "Прийшов солдат з фронту", "Ти і я". Найбільший успіх до неї прийшов після виконання ролі Харі у фільмі А. Тарковського "Соляріс". Найбільшу популярність здобули два фільми, поставлені Н. Бондарчук в кінці 1980-х років за своїми сценаріями, — "Дитинство Бембі" і "Юність Бембі".

Створила свій власний дитячий театр "Бембі". Зараз існує три філії театру в місті Москві, Апрелівці і в місті Одинцово. Апрелевским відділенням завідує її чоловік, Дністрянський Ігор Валентинович. Театр виїжджає на гастролі по Росії і по ближньому зарубіжжю.

Повернутися до списку персон

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: