Вхід

Зірка "Світу Дикого Заходу" у фарбах описала своє згвалтування

02.03.2018
Зірка "Світу Дикого Заходу" у фарбах описала своє згвалтування

Американська актриса Еван Рейчел Вуд виступила в Конгресі США, в подробицях розповівши про те, як була згвалтована. Артистка зажадала від чиновників ухвалити закон про права жертв сексуального насильства.

30-річна Вуд призналася, що її згвалтував колишній бойфренд, коли вона знаходилася в несвідомому стані. Окрім цього, її партнер психологічно і фізично знущався з неї, вимагаючи від жінки доказів її любові. За словами актриси, насильство включало "хворі ритуали зв'язування її рук і ніг", також жінку "били і говорили їй непередавані речі".

"Моя самооцінка була знищена. Я перебувала в глибокому жаху, і цей страх живе в мені до цього дня", - заявила Вуд.

Актриса підкреслила, що з моменту її численних згвалтувань пройшло сім років, вона страждала посттравматичним стресовим розладом і досі бореться з наслідками події. Вона додала, що закон про права жертв сексуального насильства необхідно прийняти в усіх штатах країни, оскільки він зможе врятувати життя багатьох людей.

Закон, розроблений в 2016 році, був ухвалений в дев'яти штатах. Він, зокрема, дозволяє жертвам сексуального насильства проходити безкоштовну медичну діагностику і передбачає створення бюджетних організацій для допомоги потерпілим.

Джерело: lenta.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: