Вхід

Зірка Людей Ікс розповів, як американці можуть допомогти українцям

08.05.2022
Зірка Людей Ікс розповів, як американці можуть допомогти українцям

Шрайбер є співзасновником організації, яка займається процесом полегшення переказу пожертвувань американців для України.

Голлівудський актор, зірка фільму Люди Ікс Лів Шрайбер розповів, як жителі США можуть допомогти Україні у війні з Росією. Він висловився у ефірі американського шоу Morning Joe.

За його словами, для того щоб зрозуміти, як полегшити страждання українців, він спеціально вирушив до Львова як волонтер.

Шрайбер є співзасновником організації BlueCheck Ukraine. Вона займається процесом полегшення переказу пожертвувань американців для України.

Зокрема, BlueCheck приймає фінансові пожертвування для підтримки українців, а компанії Ropes & Grey та Integrity Risk перевіряють отримувачів коштів. Це робиться, щоб уникнути шахрайства.

Таке партнерство дозволяє BlueCheck приймати обґрунтовані та ефективні рішення при розподілі допомоги, а також дає впевненість у тому, що допомога доходить до тих, хто потребує.

"Я знав, що американці хочуть допомогти, але не знають, як. Саме тому ми вирішили полегшити для них цей процес і гарантувати, що пожертвувані гроші дійдуть до тих українців, які їх гостро потребують", - сказав артист.

Джерело: korrespondent.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: