Вхід

Зірка "Аватара" і "Месників" розповіла про проблеми в Голлівуді

12.04.2018
Зірка "Аватара" і "Месників" розповіла про проблеми в Голлівуді

Відома американська актриса Зои Салдана розповіла про "элитизме" в Голлівуді в інтерв'ю Net - A - Porter.

Вона призналася, що блокбастери про супергероїв позбавляють акторів поваги серед колег. На питання про те, чому їй не вдалося зайняти свою нішу в Голлівуді, актриса відмітила, що там називають зірок Marvel "продажними акторами". Вона упевнена, що саме робота в подібних стрічках позбавила її світового визнання.

"Я часто спілкуюся з колегами, які, безумовно, є справжніми професіоналами своєї справи, але вони настільки елітарні, що не можуть приховати свого відношення до таких акторів, як я, які знімаються в марвеловских блокбастерах. Вони вважають, що ми продаємося. Кожного разу, коли я зустрічаюся з цими людьми, я відчуваю глибоке розчарування. Я часто бачу в пресі фотографії цих людей, які жертвують чималі засоби нужденним дітям. Але чи знають вони, що саме супергерої надихають цих дітей? Я б порекомендувала цим элитаристам стати обізнанішими відносно того, чим насправді цікавляться діти", - пояснила Салдана.

Також актриса додала, що, незважаючи на те, як колеги відносяться до таких проектів, вона гордиться тим, що взяла в них участь, вважаючи ролі супергероїнь такими, що надихають.

"Я горджуся тим, що граю зелених і синіх інопланетних істот. Я знаю, що моя робота надихає, передусім, молоде покоління", - підкреслила Салдана.

Крім того, вона назвала світ наукової фантастики притулком для усіх ізгоїв - талановитих аутсайдерів.

"Я працюю з кінематографістами, які прийшли в цей жанр тому що завжди почували себе ізгоями. Вони знайшли свій світ і змогли представити щось неймовірне - те, що не під силу уявити іншим", - резюмувала актриса.

Джерело: mignews.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: