Вхід

Зірки радянського кіно, які не впоралися з алкогольною залежністю

11.08.2021
Зірки радянського кіно, які не впоралися з алкогольною залежністю

Відомі люди починають пити алкоголь, щоб розслабитися і знайти натхнення, але часто це не веде ні до чого хорошого. Алкогольна залежність занапастила чимало радянських знаменитостей, чия кінокар'єра була яскравою і перспективною.

Вони були зразком для наслідування для багатьох поколінь, але тоді мало хто знав, що їхнє життя поступово пустилося берега. Ми зібрали історії найзнаменитіших акторів Радянського Союзу, чию репутацію згубив алкоголь.

Андрій Миронов (1941-1987)

Андрій Миронов був культовим актором СРСР. Він знявся у багатьох ролях і прославився на всю країну, але приголомшливий успіх не допоміг йому впоратися з проблемами в особистому житті.

Андрій Миронов пристрастився до пляшки. Однак він до останнього залишався затребуваним актором і зберігав професіоналізм.

Микола Еременко (1949-2001)

Кумир мільйонів радянських жінок зловживав алкоголем у 90-і роки, коли йому перестали пропонувати гарні ролі. Тоді він не захотів пов'язувати життя з театром. В особистому житті також почалися проблеми.

Єременко був у чудовій фізичній формі, не мав проблем зі здоров'ям. Навесні 2001 року він випивав удома з цивільною дружиною Людмилою і йому різко стало зле. Актор заборонив своїй коханій викликати швидку, щоб його не бачили п'яним. Коли його все-таки відвезли в лікарню, Микола Єременко помер. Йому було 52 роки.

Наталя Кустинська (1938-2012)

Одна з найгарніших акторок у СРСР теж мала алкогольну залежність. Попри талант, красу і любов мільйонів глядачів, у неї не складалося особисте життя.

У житті акторки була низка розлучень і зрад. Друзі відвернулися від неї, а в кар'єрі почалася затяжна пауза. Тоді Кустинська і пристрастилася до пляшки.

Фрунзик Мкртчан (1930-1993)

Фрунзика Мкртчяна любив весь Радянський Союз. Актор почав ходити в тижневі загули, які супроводжувалися гучними танцями і піснями. Любов до свят могла і не перерости в алкогольну залежність, якби не трагедія в особистому житті.

Річ у тім, що дружина Мкртчяна, Донара Пілосян, захворіла психічним розладом. Вона дуже ревнувала свого чоловіка: влаштовувала скандали і звинувачувала його в зрадах.

Фрунзик Мкртчян одружився втретє, але і цей шлюб незабаром розпався. Наприкінці грудня 1993 року актор укотре пішов у запій і зник. Брат Фрунзіка знайшов його мертвим у квартирі.

Валентина Серова (1917-1975)

Валентина Сєрова пристрастилася до алкоголю ще в молодості. Проблеми з чоловіками тільки посилювали залежність.

Через алкоголізм згодом від Сєрової пішов чоловік, популярний тоді поет Костянтин Симонов. У неї відібрали дочку і звільнили з театру.

Одна з найкрасивіших актрис СРСР Валентина Сєрова пристрастилася до алкоголю ще в молодості
Зовнішність Сєрової теж змінилася через алкоголь. У грудні 1975 року акторку знайшли мертвою на підлозі в розкраденій московській квартирі, де вона пролежала понад добу.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: