Вхід

Зої Салдана : Мені подобається виглядати сильною

21.06.2018
Зої Салдана : Мені подобається виглядати сильною

19 червня, Зої Салдана відмічала свій ювілей - 40 років. Українцям вона відоміша по таких фільмах, як "Аватар", "Варта галактики" і "Месники : війна нескінченності". Прекрасний привід згадати відверті висловлювання знаменитої актриси.

"Ми завжди хочемо того, чого у нас немає. Усе життя я була одержима грудьми. Обожнюю цю частину жіночого тіла. Не люблю підробки, але перед смертю, мабуть, могла б купити собі парочку. Коли чоловіки говорять, що не люблять обвислі груди, я тут же думаю,що вони не чоловіки. Справжній чоловік любить жінку такій, яка вона є".

"У кожного з нас є важливі зобов'язання. І треба прокидатися з передчуттям того, що ти старанно тренуватимешся вісім годин підряд".

"Мені подобається виглядати сильною. Я не потребую того, щоб переді мною відкривали двері. Я сама можу відкрити банку. Коли ти одягаєшся мило і витончено, то виглядаєш крихкою, і люди прагнуть допомогти тобі. Мені це не подобається".

"У латинській культурі волоссю завжди приділяло багато уваги, адже волосся - це енергія і історія. Я обожнюю своє волосся. Я ніколи не хотіла щось в собі змінити, адже я така, яка є".

"Я думаю, що нам треба більше кінематографістів, здатних показувати жінок такими, які вони є: як сильних осіб, а не просто як доповнення до героїв-чоловіків. Адже усім відома багатогранність жіночої натури : ми і матері, і сестри, і дружини, і часто здатні дарувати чоловікам цілу пригоду, та і щоб захистити їх у нас теж знайдуться сили. Більше б таких режисерів, як Джеймс Кэмерон, які придумують прекрасних персонажів для обох підлог".

Джерело: tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: