Вхід

Зак Снайдер познущався над вусами Супермена

02.03.2018
Зак Снайдер познущався над вусами Супермена

Зак Снайдер продовжив відпускати критичні зауваження на адресу фільму "Ліга справедливості". Цього разу він несхвально відізвався про спроби фахівців із спецефектів замаскувати вуса актора Генрі Кавілла, Супермена, який зіграв роль Супермена.

Снайдер опублікував на своїй сторінці, розміщеній на платформі Vero своє чергове селфі, але цього разу з густою бородою, супроводивши знімок коментарем: "Можливо, мені варто збрити це". Один з прихильників режисера пожартував, що "це можна легко прибрати за допомогою CGI". Снайдер підтримав жарт, заявивши, що "як нам усім відомо, це не працює".

Нагадаємо, що за офіційною версією студії, Зак Снайдер відмовився від поста режисера фільму "Ліга справедливості" у кінці весни 2017 року. Усі обов'язки постановника перейшли до Джоссу Відону, якому довелося витратити декілька місяців на зйомки епізодів, які нібито не встив зняти Снайдер. Оскільки Генрі Кавілл був в цей час зайнятий на зйомках шостої серії бойовика "Місія нездійснима", він не зміг позбавитися від покладеної його персонажеві рослинності на обличчі, і вуса довелося видаляти за допомогою комп'ютерної графіки. Це вийшло настільки жахливо, що стало популярним интернет-мемом.

Джерело: twilightrussia.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: