Вхід

Warner Bros. зніме свій приквел "Володаря кілець"

14.06.2021
Warner Bros. зніме свій приквел "Володаря кілець"

Кіностудії New Line Cinema і Warner Bros. Animation оголосили про намір розширити всесвіт "Володаря кілець" за допомогою анімаційного фільму під назвою "Війна Рохиррим". Як випливає із заголовка, проект буде присвячений подвигам воїнства королівства людей Рохан.

"Через двадцять років після виходу відміченої нагородами трилогії "Володар кілець", грунтованою на культових книгах Дж.Р. Р. Толкина, New Line Cinema співпрацює з Warner Bros. для створення оригінального аниме-фильма режисера Кэндзи Камиямы, який познайомить прихильників з легендарною битвою, яка допомогла сформувати Средиземье і підготувала грунт для епічних пригод, втілених в життя в "Володарі кілець", - говориться в спільній заяві компаній із цього приводу.

Очікується, що основна частина подій відбуватиметься в Хельмовой Паді. Нагадаємо, що згідно міфології Толкина, в 2758-2759 роках Третьої Епохи сталася роханско-дунландская війна. Король Хельм Молоторукий сховався у фортеці і витримав жорстоку облогу, в процесі якої лягла безліч воїнів, у тому числі і сам правитель.

Творець повнометражної трилогії Пітер Джексон не матиме до нового проекту ніякого відношення.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: