Вхід

Walt Disney купила 20th Century Fox

16.12.2017
Walt Disney купила 20th Century Fox

Компанія Walt Disney придбала більшу частину корпорації 21st Century Fox, в тому числі належну їй кіностудію 20th Century Fox, телевізійну студію кабельні канали FX і National Geographic, а також регіональні спортивні канали Fox і 39 відсотків британського супутникового каналу Sky. Природно, в повну власність Walt Disney перейде і багатюща бібліотека фільмів, серіалів і персонажів, правами на які раніше розпоряджалася Fox.

Про це з посиланням на офіційну інформацію повідомляє видання Deadline. Вартість операції оцінюється в 66,1 мільярда доларів. Велика частина цієї суми буде виплачена у вигляді акцій. Інвестори Fox отримають по 0.2745 акції Walt Disney за кожну акцію Fox, якою вони володіють.

Керувати компанією після злиття продовжить нинішній глава Walt DIsney Боб Айгер, який збереже свій пост як мінімум до 2021 року. Угода не стосується новинної служби Fox News, її мережі та регіональних станцій. Корпорація 21st Century Fox також збереже за собою офісна будівля в центрі Лос-Анджелеса.

Таким чином, після підписання відповідного контракту була утворена одна з найбільших медіа-компаній світу.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: