Вхід

Walt Disney і Fox підписали угоду про співпрацю

26.06.2018
Walt Disney і Fox підписали угоду про співпрацю

Компанія Walt Disney оголосила, що підписала змінену угоду про придбання з 21st Century Fox за 71,3 мільярда доларів (по 38 доларів за акцію наличными і акціями). Про це з посиланням на представників компаній повідомляє видання Coming Soon.

Очікується, що Disney виплатить в цілому близько 35,7 мільярдів доларів наличными і випустить близько 343 мільйонів нових акцій для акціонерів 21st Century Fox. Новий власник також також візьме на себе виплату близько 13,8 мільярдів доларів чистого боргу 21st Century Fox.

Для любителів кіно це означає, що плани по інтеграції персонажів, таких як Фантастична четвірка і Люди Ікс, (включаючи Дэдпула), в кінематографічний Всесвіт Marvel від Disney залишаються незмінними, як і повне набуття прав на оригінальні "Зоряні війни". Walt Disney також тепер контролюватиме права на такі поточні кінематографічні франшизи Fox, як "Аватар", "Планета мавп", "Чужий", "Хижак", "Міцний горішок", "Льодовиковий період" і "Ніч в музеї" і багато інших. На телевізійному ринку тепер компанія контролюватиме такі серії, як "Симпсоны", "Гриффины", "Легіон", "Американська історія жахів" і інші.

Угода повинна пройти ухвалення на зборах акціонерів і в міністерстві юстиції США.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: