Вхід

Walt Disney більше не довірить "Зоряні війни" режисерам-новачкам

22.06.2018
Walt Disney більше не довірить "Зоряні війни" режисерам-новачкам

Керівництво компанії Walt Disney більше не підтримуватиме експерименти із залученням маловідомих постановників до роботи над епізодами "Зоряних воєн" і їх можливих спин-оффов. Про це з посиланням на свої джерела в компанії повідомляє ресурс StarWarsNewsNet.

Відтепер ставка робитиметься тільки на "перевірених ветеранів", які уміють працювати з масштабними постановками і великими бюджетами. Найімовірніше, таке рішення продиктоване відомими складнощами при виробництві першого спин-оффа "Зоряних воєн", коли на допомогу Гарету Эдвардсу був відряджений Тоні Гилрой, а також драматичною заміною режисерів під час роботи над картиною "Хан Соло : Зоряні війни. Історії".

Якщо в першому випадку йшлося про незначні коригування вже готового матеріалу, то в другому Рону Ховарду, що прийшов на зміну, припало в украй стислі терміни фактично перезнімати увесь фільм. Як відомо, операція по порятунку "Хана Соло" не увінчалася успіхом: він став першим провальним проектом в серії "Зоряні війни".

Раніше повідомлялося, що студія Lucasfilm заморозить виробництво наступних спин-оффов і зосередить усі зусилля на завершенні нової трилогії і створенні наступної.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: