Вхід

Поновилися зйомки фільму про групу "ДахаБраха"

19.09.2020
Поновилися зйомки фільму про групу "ДахаБраха"

Зйомки повнометражного документального фільму "ДахаБраха. Шлях" режисерки Анни Корж поновилися після призупинення через карантин.

"ДахаБраха. Шлях" — історія про відомий етно-хаос гурт, який робить величезний внесок в українську культуру, популяризацію культурного коду та етніки в різних куточках світу.

Після піврічної перерви відзняли концерти гурту в Одесі та Херсоні в рамках Гогольfest, а зараз знімається участь "ДахаБраха" в масштабному проекті "Ковчег Україна". В планах - дозняти синхрони з героями в локаціях чотирьох мальовничих ландшафтів України та відео-портрети музикантів, поїхати разом з "ДахаБраха" в фольклорну експедицію та відзняти документальні сцени з їх життя поза музикою.

Загалом за два роки знімальна група проїхала з музикантами майже 40 тис. км, побувала в 15-ти містах та в чотирьох країнах: відзняла гастрольний тур у США, концерти у Франції, запис нового альбому в Бразилії. Наприкінці 2019 року було відзнято грандіозний концерт з нагоди 15-річчя ДахаБраха в київському Палаці Спорту.

Прем'єра фільму запланована на початок 2022 року.

Джерело: 112.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: