Вхід

Володимир Стеклов втретє став батьком

16.04.2018
Володимир Стеклов втретє став батьком

Актор Владимир Стеклов 3 січня відмітив 70-річний ювілей. Кращим подарунком до круглої дати актор рахує народження третьої дитини. 28 лютого його цивільна дружина Ірина Дерягина народила дівчинку, яку назвали Ариной. Для Володимира ця дитина стала третьою.

Стеклов був одружений тричі. У першому шлюбі з актрисою Людмилою Мощенской у нього народилася дочка агрипина, яка пішла по батьківських стопах. У 45-річної агрипини двоє дітей - рідний Данил і приймальна Маша. У другому шлюбі, з дочкою художнього керівника театру "Ленком" Марком Захаровим Олександрою, у Стеклова дітей не сталося. А ось третя дружина - лікар-офтальмолог Ольга, народила Владимиру ще одну дочку - Глафіру, їй зараз 19 років.

Тепер у актора три дочки, і молодшою трохи більше двох місяців. У ефірі програми "Зірки зійшлися" Володимир Олександрович познайомив гостей студії зі своєюІрина Дерягина фінансист з Іркутська і молодше за Стеклова на 33 роки. Для 37-річної коханої актора дочка Арина стала першою і довгожданою дитиною.

"Для Ірини це перша дитина, і вона щаслива, що не злякалася. Нас познайомили спільні друзі, вона спочатку сторопіла, коли зрозуміла це таке "сватання майора", а потім якось пішло-поїхало. Ми разом вже два роки. Коли дізнався, що Іра вагітна, був в такому шоці, що пішов спати на кухню. А тепер розумію, стати батьком в 70 років - не страшно! Думаю, може спробувати ще разок", - сказав Володимир Стеклов.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: