Вхід

Вігго Мортенсен зіграє у фантастичному фільмі Девіда Кроненберга

03.05.2021
Вігго Мортенсен зіграє у фантастичному фільмі Девіда Кроненберга

Фантастичний трилер "Злочини майбутнього", який збирається знімати режисер Девід Кроненберг, знайшов виконавців ключових ролей. За відомостями видання Deadline, в картині погодилися зіграти Вігго Мортенсен, Леа Сейду і Крістен Стюарт.

Це перший оригінальний науково-фантастичний сценарій Кроненберга з 1999 року. Дія відбуватиметься в не так віддаленому майбутньому, коли людство вчиться пристосовуватися до свого в основному синтетичного оточення. Це примушує людей багато в чому відмовитися від їжі і це призводить до метаморфоз на біологічному рівні. Тоді як деякі з радістю приймають безмежний потенціал трансгуманізму, інші намагаються контролювати його. У будь-якому разі, так званий "Синдром прискореної еволюції" швидко поширюється. "У мене є які незавершені справи з майбутнім", - прокоментував сам постановник.

Нагадаємо, що це буде вже не перший спільний проект Мортенсена і Кроненберга. Раніше актор знімався у фільмах режисера "Виправдана жорстокість", "Вада на експорт" і інших. Зйомки повинні пройти в Греції у кінці літа і початку осені 2021 року. Прокатний графік доки не уточнюється.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: