Вхід

Віра Брежнєва розповіла, чому її дочка живе в США

15.02.2018
Віра Брежнєва розповіла, чому її дочка живе в США

Хоча старшій дочці Віри Брежнєвої Соні ще немає і 17 років, вона вже живе окремо від сім'ї і веде самостійне життя. Дівчинка навчається в школі в США і готується до вступу в університет. За словами співачки, вона ніколи не була проти того, щоб дочка автономно будувала життя. Але в той же час, Вірі було потрібно докласти зусиль, щоб Соня усвідомлено підійшла до свого майбутнього.

"Соня дуже серйозно ставиться до навчання. І мені радісно, що вона усвідомлює: це потрібно для неї самої. Раніше, років до 14, вона швидше за робила мені послугу. Приблизно в тому віці у нас з нею якось відбулася розмова: "Ти можеш не вчитися, якщо вчишся, тільки щоб мені було спокійніше. Мені це не потрібно. Ти вільна робити все, що хочеш - це твоє життя, ти вже доросла людина. Але ти повинна розуміти, що за таким рішенням піде то-то і те-то". Тоді вона задумалася і зробила висновок: щоб досягти мети, їй потрібні знання", - поділилася знаменитість в інтерв'ю журналу "Hello".

Соня хоче пов'язати своє життя з кінематографом, однак, навіть якщо вона поміняє рішення, Віра вважає, що ця освіта їй допоможе. "Я допомагаю їй самореалізуватися. Навіть якщо у неї з роками зміниться бачення, все одно вона отримає хороший бекграунд і зможе вибрати собі професію до душі", - підсумувала Брежнєва.

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: