Вхід

У Китаї відмовляються показувати "Зоряні війни: Останні джедаї"

13.01.2018
У Китаї відмовляються показувати "Зоряні війни: Останні джедаї"

Всього через тиждень після виходу фільму "Зоряні війни 8: Останні джедаї" в прокат китайські кінотеатри стали відмовлятися від його показу. Як повідомляє видання Forbes, кількість копій картини знизилося до других вихідних на 92 відсотки.

Так, якщо на 5 січня 2018 року картину займала більше 34 відсотків всіх екранів в країні, то до 21 січня - лише 2,6 відсотка екранів. Настільки значні скорочення виявилися абсолютно безпрецедентними для китайського прокату. Очевидно, що китайські прокатні мережі виявилися розчаровані результатами, які продемонстрував восьмий епізод "Зоряних воєн". Нагадаємо, що він стартував з дуже плачевних результатом - 27 мільйонів доларів, тобто в три рази менше, ніж малобюджетна комедія місцевого виробництва. За наступний тиждень збори склав всього сім мільйонів доларів, тобто всього за сім днів прокату фільм зібрав гнітючі 34 мільйони доларів.

Для порівняння, у мультфільму студії Pixar "Таємниця Коко", який сподобався китайським глядачам, збори на момент написання даної замітки перевищили 180 мільйонів доларів.

Невдача в Китаї не завадила "Зоряним війнам 8" зібрати в світовому прокаті понад 1,2 мільярда доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: