Вхід

У Києві знімається новий комедійний фільм "Зустріч однокласників"

22.03.2018
У Києві знімається новий комедійний фільм "Зустріч однокласників"

"Зустріч однокласників" - це повнометражний фільм, адаптація датської комедії Klassefesten, яка знімається за замовленням телеканалу НЛО TV компанією Tauras Films за участю Idea Production.

Якщо ви помітите на вулиці невелику, але горду знімальну групу, яка бігає то за снігом, то від нього - не сумнівайтеся, перед вами саме вони!

"Ми дуже раді, що запам'яталися глядачам по "Інфоголику", але на цьому не збираємося зупинятися. Це буде зовсім інший фільм - трохи схожий з "Про що говорять чоловіки", трохи з парубочим "Вечором у Вегасі" історія кризи середнього віку і прийняття себе таким, якою людиною ти є. Зйомки проходять в Києві, області і в Черкасах і триватимуть десь до травня, далі нас чекає постпродакшн і промо-кампания. Реліз заздалегідь плануємо на лютий 2019 року", - директор телеканалу НЛО TV Іван Букрєєв.

"Зустріч однокласників" - це повнометражний фільм, адаптація датської комедії Klassefesten, яка знімається за замовленням телеканалу НЛО TV компанією Tauras Films за участю Idea Production. У основі сюжету - зустріч однокласників історія трьох шкільних друзів (рок-музиканта, підприємця і архітектора), які зустрічаються, щоб відсвяткувати 25-річчя випуску.

Багато хто вважає, що раз доля дала шанс не бачити нікого зі своїх однокласників відразу після випускного - потрібно цим користуватися. Але наші герої вирішують інакше і вирушають на найважливішу вечірку в їх житті! У головних ролях фільму знімаються Валерій Харчишин, Андрій Бурим і Олексій Нагрудний.

"Кастинг на "Зустріч" тривав більше напівроку. Найскладнішим завданням було знайти відомого музиканта з акторським досвідом і харизмою ловеласа. Варіанти обговорювалися різні - від Фоззі до Олега Винника. Кастинговали ми не лише музикантів.  Але після першої ж проби Валерія Харчишина в одній з відвертих сцен, стало зрозуміло: він - кращий в цій справі! Одночасно з цим прийшла ідея запросити на одну з головних ролей відомого гумориста, актора Андрія Бурима. Комедійний жанр для нього - як вода для риби, завдяки чому потік імпровізованого гумору хлинув в наш фільм. Роль третього головного героя була зумовлена. Після вдалої роботи в "Інфоголіку" з Олексієм Нагрудним у нас склалося творче взаєморозуміння. Льоша має рідкісне для сучасного актора уміння додавати реалістичності своєму персонажеві, зливатися з ним", - говорить режисер фільму Валентин Шпаков.

Джерело: ivona.bigmir.net

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: