Вхід

У дитячій версії "Дедпула 2" буде багато нових епізодів

31.10.2018
У дитячій версії "Дедпула 2" буде багато нових епізодів

У версії фільму "Дедпул 2" з рейтингом PG - 13, яку представлять глядачам в грудні 2018 року, буде багато нових сцен. Про це розповів в інтерв'ю виданню Slash Film сценарист картини Пол Вернік.

"Ми дійсно знімали нові епізоди, причому зовсім нещодавно. Одного разу, вже після виходу "Дедпула 2" в прокат, ми сиділи і обговорювали фільм, коли нам прийшла в голову ідея створити варіант PG - 13. У Райана було декілька пропозицій, і ми пішли з ними до керівництва студії. Вони сказали: "Так, давайте це зробимо. Запускайте камери. І приблизно два місяці тому ми знову виявилися на знімальному майданчику. Райан у своєму костюмі, уся інша банда у зборі. Дэвид Литч, Райан Рейнольдс і усі ми відмінно провели час. Упевнений, у нас вийшло ", - розповів Верник.

За його словами, включення нових сцен не приведе до радикальних змін в сюжеті картини. "Ми не хотіли б вводити вас в оману, але і спойлерів ви не дочекаєтеся. Ближче до дати релиза подивимося, що нам дозволить розповісти студія, але зараз така розмова безглузда, оскільки ми не хочемо зіпсувати глядачам враження від перегляду", - додав він.

Нагадаємо, що нова версія "Дедпула 2" буде випущена в американський прокат 21 грудня 2018 року.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: