Вхід

У "Дедпула 2" додали більше Кейбла

16.03.2018
У "Дедпула 2" додали більше Кейбла

Додаткові зйомки, які були організовані творцями фільму "Дэдпул 2", були потрібні для того, щоб додати в картину сцен за участю Кейбла і Доміно. 

Таким чином, були спростовані чутки про те, що тестові покази фільму викликали негативну реакцію фокус-групп, і саме цим пояснювалася необхідність перезйомок, про які повідомив раніше виконавець ролі Кейбла Джош Бролин.

"Обоє фокус-группы на цих показах сказали, що їм дуже сподобався Джош Бролин в ролі Кейбла і Доміно, але вони хотіли б бачити більше обох персонажів у фільмі. Це і є головна причина для додаткових зйомок, нічого більшого", - прокоментував журналіст Стів Уэйнтрауб.

Релиз фільму "Дэдпул 2" відбудеться в Росії 17 травня 2018 року. У картині знімалися Морена Баккарин, Брианна Хилдебранд, Райан Рейнольдс, Зази Битц, ТиДжей Міллер, Тері Крюс, Хейли Сэйлс, Джек Кеси, Еді Марсан і інші актори.

Після успіху першої серії "Дэдпул 2" входить в трійку самих очікуваних кінопроектів 2018 року, згідно з даними опитування, яке провело раніше портал IMDb.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: