Вхід

Померла Наталія Величко

23.05.2022
Померла Наталія Величко

У росії 21 травня на 82-му році життя померла акторка театру та кіно, заслужена артистка РРФСР Наталія Величко. Її не стало через важку хворобу. Глядачі знали артистку завдяки ролі Ельзи, зв'язкової розвідника Олександра Бєлова у чотирисерійній кіноепопеї "Щит та меч" 1967 року.

Про смерть Величко стало відомо у неділю, 22 травня. Сумну новину повідомило Імператорська православна палестинська спільнота, членом якої була артистка.

"21 травня 2022 року після тривалої та тяжкої хвороби померла Наталія Яківна Величко, член Московського відділення МГО "ІППО", дружина, друг і помічниця М. М. Лісового, заступника Голови ІППО, заслужена артистка РРФСР, акторка і режиска" , – сказано у повідомленні.

Величко закінчила акторську майстерню Ю. Геніки та В. Шишкова. У 1979 році закінчила режисерське відділення ВДІК в майстерні А. Б. Столпера. У 1965 по 1992 рік працювала акторкою в Центрі театру та кіно під керівництвом Микити Михалкова.

На її рахунку ролі у відомих фільмах – "Тиша", "Перший сніг", "Друзі та роки", "Георгій Сєдов", "Бо люблю" та інші. Останніми роками життя практично не знімалася.

Величко була двічі заміжня. Перший чоловік – радянський український поет, мистецтвознавець, кінокритик та сценарист Леонід Череватенко. Другий – філософ та історик, доктор історичних наук Микола Лісовий. Дітей акторка не мала.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: