Вхід

Український фільм "Червоний" отримає пріквел

23.12.2017
Український фільм "Червоний" отримає пріквел

Здається, це перший в історії українського кінематографа фільм-продовження (якщо не брати до уваги "Кохання у великому місті", яка більше російська, ніж українська, і "Слугу народу", перша частина якого вийшла на ТВ). Тобто перед нами перша українська кінофраншиза.

Днями Держкіно підписало контракт з компанією "ІнсайтМедіа продюсерський центр" про надання державної фінансової підтримки фільму "Червоний. Без лінії фронту", який стане передісторією історичної драми "Червоний", що вийшла на екрани влітку цього року, на День незалежності.

В основу приквела ляжуть перші два розділи роману Андрія Кокотюхи "Червоний". Власне, сам письменник і виступив сценаристом. Режисерське крісло знову займе Заза Буадзе. У продюсерів значаться Володимир Філіппов та Алла Овсяннікова.

Загальний виробничий бюджет картини складе 43,9 мільйона гривень, з яких держава надасть половину - 21,95 мільйона.

Головним героєм знову стане хорунжий УПА Данило Червоний. Дія розвернеться в Кременці в 1930-х роках, задовго до заснування УПА, і розповість про становлення цього героя. Червоний знайомиться з радикалами і вирішує вступити в боротьбу за незалежність України. Його товариш з колегіуму Юра Дорош бачить для країни інше майбутнє - комуністичне. Так колишні друзі опиняються по різні боки барикад і знову перетинаються лише в 1943 році. Тепер Червоний - член УПА, а Дорош - капітан НКВД. Вони - закляті вороги.

Коли планується вихід пріквела, поки не повідомляється.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: