Вхід

Вілл Сміт повернеться в "Геніальність"

07.09.2019

Вілл Сміт прийняв рішення повернутися в проект під назвою "Геніальність", від якого відмовився ще в 2014 році. Як повідомляє видання Deadline, екранізацію роману Маркуса Сейкі фінансуватиме студія Paramount, а сценаристом виступить Акива Голдсман.

Відмітимо, що дія відбувається в паралельній реальності, в якій приблизно один відсоток населення Землі наділений екстраординарними здібностями. У центрі сюжету федеральний агент Нік Купер, в завдання якого входить висліджування, а при необхідності і знищення, злочинців і терористів з числа "геніальних". Головний герой сам має унікальний дар передбачення, який робить його грізною зброєю в руках спецслужб. Одного разу він отримує наказ вислідити небезпечного зловмисника, але це завдання повністю змінить його уявлення про дійсність, яка оточує його. Успіх першого твору зумовив публікацію продовжень. Зараз в серії вже три романи.

Нагадаємо, що спочатку екранізацією мали намір зайнятися студії Universal і Legendary Pictures, але у результаті Сміт вибув з проекту і деякий час претендентом на головну роль вважався Джаред Лєто. Проте ці плани так і не були реалізовані.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: