Вхід

Юрій Ткач поділився, що допомагає йому не розкисати

18.05.2022
Юрій Ткач поділився, що допомагає йому не розкисати

З перших днів війни комік та актор Юрій Ткач служить в теробороні Києва, але це не заважає йому записувати патріотичні пісні для підтримки бойового духу армії та українців.

Але навіть такій веселій людині буває складно триматися. Незважаючи на всю зовнішню силу та оптимізм, Юрій сильно сумує за дружиною Вікою та дочкою Лізою, які наразі знаходяться у Болгарії. Про це він розповів виданню "КП Україна".

Каже, бувають дні, коли ввечері сильно накриває. Але є декілька речей, які допомагають Юрію не розкисати та продовжувати боротися за свободу України.

Я думаю про "тут і зараз", живу сьогоднішнім днем, спілкуюся постійно з близькими та друзями, намагаюся погані думки від себе відганяти. Якщо ти не можеш зробити щось глобальне, то потрібно робити те, що буде наближати перемогу. Цим ми і займаємося абсолютно у різних напрямках. Коли працюєш, то відволікаєшся. Намагаюся не думати про це все, та коли накриває, вмикаю "Горить, палає техніка ворожа, рідна Україна переможе!" – і стає легше. – поділився Ткач.

Джерело: lux.fm

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: