Вхід

Юрій Горбунов чесно розповів про стосунки з Катериною Осадчою

11.04.2019
Юрій Горбунов чесно розповів про стосунки з Катериною Осадчою

Юрий Горбунов у відвертому інтерв'ю розкрив деякі подробиці про стосунки з Катериною Осадчою.

"На початку наших стосунків ми з Катею були знайомі вже 10 років. Але за ці 10 років ми жодного разу не працювали разом. Тобто Катя брала у мене інтерв'ю, ми бачилися на вечірках, заходах, але те, що вона буде моєю дружиною, мені ніколи в голову не приходило. А потім вперше в житті ми разом попрацювали на "Голосі" - і ось результат", - поділився Горбунов.

Також він розповів, що дружина його надихає і завжди мотивує.

"Катя - така людина, яка легко приймає рішення, менш заклопотана. Ось вона до всього відноситься простіше, і я вчуся цього в неї. Будь-яку ж проблему можна сприймати як "ого-го, кінець світу", а можна - "нічого страшного". Ось Катя легко до всього відноситься, і мені це імпонує в ній", - додав артист.

Горбунов заявив, що не потребує відпочинку від дружини і сина.

"У стосунках немає особистого простору. Стосунки для того і є, щоб ти своє "я" перетворив на "ми". І коли у власному просторі тобі комфортно з другою половиною, це і є твій простір. А якщо дуже хочеться побути наодинці, то можна це зробити де завгодно. Але у мене такого бажання немає, я, навпаки, із задоволенням проводжу час в компанії з дружиною, з сином", - додав він.

Джерело: mignews.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: