Вхід

Юен МакГрегор зніметься в комедії "Корова"

10.05.2018
Юен МакГрегор зніметься в комедії "Корова"

Актор Юен МакГрегор і режисер Марк Форстер, що попрацювали разом над діснеєвським фільмом "Крістофер Робін", возз'єднаються на комедійному проекті "The Cow" ("Корова").

МакГрегор зіграє Чарлі Грейнджера, американського пілота, який приєднався до Королівських військово-повітряних сил під час Другої світової війни і брав участь у бомбардуваннях над Німеччиною. Коли його літак збили, він впав на звичайну німецьку ферму і придумав план втечі у Францію. Герой прикинувся пастухом, узяв з собою корову на ім'я Маргері і відправився в пішу прогулянку завдовжки в двісті миль, ухиляючись від німецьких солдатів, негостинної місцевості і велелюбного бика.

По дорозі Чарлі подружився зі своєю супутницею і став її охоронцем. Але у результаті йому доведеться зробити непростий вибір між власною свободою і життям корови.

"Корова" - ремейк французького фільму 1950 року "La Vache Et Le Prisonnier", грунтованого на книзі Жака Антуана. Форстер купив права на переробку ще десять років тому, але тільки зараз перед ним вималювалася концепція і знайшовся відповідний виконавець головної ролі.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: