Вхід

Юен МакГрегор зіграє Обі-Вана Кеннобі

28.06.2018
Юен МакГрегор зіграє Обі-Вана Кеннобі

Незважаючи на заморожування усіх спин-оффов "Зоряних воєн", один з найпопулярніших персонажів саги - Оби-Ван Кенноби все ж з'явиться в одному з наступних фільмів серії, найімовірніше, вже в дев'ятому епізоді. Про це свідчать дані британської газети The Sun.

Стверджується, що роль Оби-Вана знову виконає шотландський актор Юэн МакГрегор. Наскільки значна буде його патия в картині, яку збирається знімати режисер Джей Джей Абрамс, поки невідомо. Нагадаємо, що раніше з'явилася інформація про те, що провал фільму "Соло: Зоряні війни. Історії" привів до істотного коригування планів студії Lucasfilm по розвитку франшизи "Зоряні війни". З чуток, які доки не отримали підтвердження, у відставку може бути відправлений глава студії Кетлін Кенеді.

Що стосується дев'ятого епізоду, то спочатку його планувалося довірити режисерові Колину Треворроу, проте у вересні 2017 року він був відправлений у відставку, а його місце зайняв творець сьомого епізоду Джей Джей Абрамс. Після цього Lucasfilm змінила прокатний графік фільму : замість 24 травня 2019 року, як планувалося раніше, картина буде випущена в прокат 20 грудня 2019 рік.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: