Вхід

Джоан Роулінг запросили в Американську кіноакадемію

27.06.2018
Джоан Роулінг запросили в Американську кіноакадемію

Американська кіноакадемія, що вручає щорічну премію "Оскар", розіслала рекордну кількість запрошень стати членами їх організації.

Всього було відправлено 928 запрошень, що зазивають стати кіноакадеміком. У числі інших пропозицію отримали актори Дэниэл Калуя ("Геть"), Дэйзи Ридли ("Зоряні війни"), Ліна Хиди і Емілія Кларк ("Гра престолів"), Педро Паскаль ("Нарко"), Ноэль Кларк, письменниця і сценарист Джоан Роулінг ("Гаррі Поттер", "Фантастичні звіри і місця їх мешкання").

Минулого року до Академії приєдналися 774 нові члени. Тоді як в 2016-му було запрошено 683 людини.

Збільшення кількості запрошень частково є відповіддю на кампанію #OscarsSoWhite ("Оскар такий білий"), яка докоряла Кіноакадемії у відсутності етнічної різноманітності серед її членів.

Variety пише, що якщо усі 928 запрошень будуть прийнято, то 38% нових членів Кіноакадемії будуть кольоровими, що подвоїть загальну кількість кольорових академіків в49% запрошень цього року отримали жінки. Якщо вони усі будуть прийняті, то загальна кількість академіків жіночої статі зросте з 28 до 31%.

У числі інших запрошення отримала 14-річна актриса Куавенжане Волліс, зірка фільмів "Звіри дикого Півдня" і "Ені", що стала свого часу наймолодшим номінантом на "Оскар". Якщо вона прийме запрошення, то стане самим юним членом Американської кіноакадемії за усю її історію.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: