Вхід

У Еммануїла Віторгана народилася дочка

05.03.2018
У Еммануїла Віторгана народилася дочка

Еммануіл Виторган влаштував сенсацію. Напередодні з'явилися повідомлення про народження третього спадкоємця артиста. Причому дружина зірки підтвердила інформацію.

У грудні йому виповниться 79 років, але артиста ця обставина, схоже, абсолютно не бентежить. 21 лютого в аккаунті Віторгана в Facebook з'явився статус "Народження дитини", а також було оголошення від імені Ірини Млодік : "ТЕРМІНОВО потрібна няня немовлятку. З проживанням! У центрі Москви. Добре, якщо медичний працівник! Але необов'язково".

Учора журналісти серйозно зацікавилися повідомленнями. Представники ЗМІ подзвонили Млодик і поставили пряме питання. "Так, у нас народилася дитина, - підтвердила пані. - Спасибі за поздоровлення".

На сторінці Еммануїла Виторгана в Facebook також з'явилася інформація про те, що народилася дочка і дівчинку назвали Естель. Передбачається, що подужжя Віторган звернулися за послугами до сурогатної матері.

Нагадаємо, у Еммануїла Гедеоновича дорослі дочка Ксенія і син Максим. Причому дочка Ксенії Олександра вже подарувала акторові правнуків. Максим Віторган інформацію про народження сестри не коментує.

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: