Вхід

ТОП-5 фільмів жахів

12.07.2020
ТОП-5 фільмів жахів

На думку вчених фільми жахів виявилися несподівано корисними. Згідно з новим дослідженням, опублікованим NewScientist, любителі жахів і фільмів про апокаліпсис психологічно стійкіші до пандемії COVID-19. Автор дослідження Колтан Скрівнер з Університету Чикаго зі своїми колегами опитали 310 добровольців про їхні улюблені жанри кіно.

Після цього добровольці заповнили опитувальник, який виміряв їхню схильність шукати різну інформацію, яка потенційно може бути шкідлива для їхнього здоров'я. Дослідники також дізналися, чи відчували ці люди тривожність або інші стани на початку пандемії. Зрештою, було встановлено, що любителі фільмів жахів відчували менший стрес, а любителі фільмів про зомбі і апокаліпсис були краще підготовлені до раптової світової епідемії.

"Хороший фільм зазвичай затягує глядача, ви можете подивитися на події очима персонажа, і мимоволі відпрацьовуєте в голові сценарії. Ми думаємо, люди вчаться підсвідомо", – сказав психолог і автор дослідження Колтан Скрівнер.

Але, як відомо, для людей, у яких є проблеми з серцем, різкий підйом адреналіну може виявитися дуже небезпечним. Їм перегляд фільмів жахів не рекомендується. Нова добірка – про фільми жахів, які ви можете подивитися вдома онлайн.

Мара

Кримінальний психолог Кейт Фуллер допомагає розслідувати злочин. Знайдений труп задушеного чоловіка. Поліція підозрює, що це дружина задушила його під час сну. У них навіть є свідок – маленька восьмирічна дочка загиблого на ім'я Софі. Спочатку все здається прозаїчно простим, але, чим глибше Кейт вдається в суть розслідування, тим більше вона розуміє, що справа не така вже й проста.

Кейт дізнається, що якась демонічна істота на ім'я Мара вбиває людей уві сні. Понад те, Кейт сама зіткнулася з цією проблемою і тепер кошмари можуть в будь-який момент стати причиною її смерті. Кейт повинна розгадати цю загадку.

Без сну

Група театралів-авангардистів під керівництвом режисерки Альми Бем експериментує з постановкою п'єси про безсоння у закинутій психіатричній клініці. Їхня режисерка відома своєю пристрастю до роботи з напруженням емоцій до стану "на межі". Кілька безсонних ночей дозволять групі вийти на новий рівень свідомості та досягнути тонкого порога сприйняття.

Молодій акторці, Б'янці належить всього за тиждень вжитися в роль, до того ж ще й поборотися за неї своєю найкращою подругою. Однак це не найважча перешкода, яку має подолати Б'янка. Адже ігри з безсонням небезпечні. Незабаром групі належить зіткнутися з невідомою силою і боротися не тільки зі сном, але і за власне виживання.

Страх темряви

Містичний трилер про молоду і талановиту психологина на ім'я Сара, яку запросили допомогти у розслідуванні. Дівчину на ім'я Скай знайшли в калюжі чужої крові і звинуватили у вбивстві її хлопця, тіло якого так і не знайшли. Скай не говорить ані слова через шок від того, що сталося.

Сара приймає рішення розібратися в усьому самостійно. Вона використовує гіпноз, щоб глибше проникнути у підсвідомість Скай. Але кожен сеанс гіпнозу не лише не наближає Сару до розгадки, а й вивільняє власні темні сили. Чи готова Сара до зустрічі з таємними демонами і перемогти їх ...

Лялька

Грета рятуючись втечею від свого американського бойфренда втікає з Америки до Англії та влаштовується працювати нянею до пристойної англійської родини. Дівчину чекає несподіваний сюрприз: її підопічним виявляється велика порцелянова лялька на ім'я Брамс. Подружжя таким чином намагається пережити втрату сина, який загинув багато років тому під час пожежі.

Перед відпусткою подружжя видають Греті сувору інструкцію з багатьох пунктів з догляду за Брамсом і вона залишається одна. Спочатку Грета несерйозно ставиться до цих інструкцій, адже вона бачить перед собою лише порцелянову ляльку. Але незабаром Брамс починає показувати свій характер, а Грета розуміє, що лялька жива. Чи зможуть вони ужитися в одному будинку ...

Притулок

Лікар-психіатр Кара Хардінг з головою поринула у вивчення синдрому роздвоєння особистості. Вона впевнена, що такого діагнозу не існує і шукає тому підтвердження. Одного разу в її кабінеті з'являється пацієнт, що страждає на цю хворобу. У ньому уживаються дві особистості: звичайна людина і жорстокий фанатик, який полює за чужими душами. Кара з професійного інтересу вирішує докопатися до суті та розібратися у мотивації дивного, з відлякуючою поведінкою нового клієнта. Чи зможе Кара впоратися з цим завданням?

Джерело: segodnya.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: