Вхід

Тоні Гілрой розповів про перезйомки "Ізгоя-один"

11.04.2018
Тоні Гілрой розповів про перезйомки "Ізгоя-один"

Тоні Гілрой уперше трохи відкрив завісу над тим, як він рятував "Ізгой-один", В червні 2016 року Lucasfilm найняли Гілроя для переробки сценарію фільму, яким студія після перегляду матеріалів Гарета Едвардса була невдоволена. У результаті до серпня Гілрой практично повністю узяв у свої руки постпродакшен, монтаж і стежив за перезйомками окремих епізодів, включаючи фінал фільму. Багато хто вважає, що він по суті є режисером фільму.

Сам Гілрой раніше не говорив про роботу над картиною, але нещодавно пролив світло на виснажливу роботу:

"Якщо поглянути на "Ізгоя", на усі труднощі, пов'язані з ним, усі бентежачі моменти і увесь цей безлад, то стає досить просто зрозуміти, що треба зробити. У голові просто виникає: "Хлопці, це фільм де усі, прикиньте, помруть". Кінець кінцем, це фільм про жертву".

Він побачив можливість розповісти про персонажів, які готові пожертвувати собою заради вищої мети, - доставки планів Зірки Смерті повстанцям. Гілрой дуже ретельно підбирав слова, розповідаючи про зміни, які привніс до фільму.

"Я прийшов вже після режисерського монтажу і швидко добився права на згадку в титрах".

Гілрой при цьому ніколи не був фанатом далеко-далекої галактики, тому не відчував страху перед власними помилками:

"Ніколи не цікавився "Зоряними Війнами", так що і поваги ніякої до роботи не було. Абсолютно нічого не боявся. А вони в такому болоті були, в такій жахливій, жахливій ситуації, що все що залишалося - хоч якось поліпшити їх положення".

"Мені він не подобається, але я сприймаю "Ізгоя-один" не як частину "Зоряних Воєн". Швидше, як фільм про битву за Британію".

Незважаючи на успіх картини, Гілрой не планує повертатися в далеко-далеку галактику.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: