Вхід

Том Форд розкритикував популярний фільм "Будинок Гуччі"

29.11.2021
Том Форд розкритикував популярний фільм "Будинок Гуччі"

Том Форд - дизайнер, який раніше обіймав посаду креативного директора модного будинку Gucci, залишився невдоволений фільмом "Будинок Гуччі" з Леді Гагою, Джаредом Лєто і Адамом Драйвером. Форд поділився своїми думками в колонці для видання Airmail.News.

Перегляд стрічки американський дизайнер описав словом "пережив" і заявив, що ще декілька днів після фільму відчував смуток. Також Том помітив, що деякі образи і акторська гра порівнянна із скетчами гумористичного шоу "Суботнім вечором в прямому ефірі".
Форд також впевнений, що геніальну гру Джареда Лєто "поховали під гримом", який, до всього, ще і зовсім не передає зовнішність Паоло Гуччі.

"Паоло, з яким я кілька разів зустрічався, був дійсно ексцентричним і здійснював навіжені вчинки, але його поведінка в цілому безперечно не була схожа на того божевільного і очевидно розумово відсталого персонажа, якого зображував Лєто", - написав форд.

Також, кутюр'є був дуже засмучений тим, що те криваву трагедію у фільмі подали з долею гумору.

Але, не дивлячись на усю критику і розчарування від картини Форд впевнений, що фільм приречений на успіх: "Поставте на річ ім'я Gucci і вона як правило продасться" - в завершенні відмітив Том і похвалив Гагу і Драйвера за бездоганну гру і доречно підібрані образи.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: