Вхід

Мультфільм "Енканто" стартував краще за прогнози

28.11.2021
Мультфільм "Енканто" стартував краще за прогнози

Мультфільм студії Disney "Енканто" стартував в американському прокаті краще, ніж обіцяли йому попередні прогнози. До завершення прем'єрних вихідних він зібрав 43,2 мільйона доларів. Очікувалося, що він фінішує з результатом близько 40 мільйонів.

Це набагато менше, ніж Disney звикла заробляти у святковий уїкенд, пов'язаний з Днем Дяки. Так, мультфільм "Холодне серце 2" стартував з результатом 130 мільйонів доларів, "Ральф проти інтернету" - 84 мільйони доларів, "Тайна Коко" - 72 мільйони доларів.

Хоча "Энканто" не продемонстрував таких цифр, його нинішня продуктивність все ще дуже значна, оскільки сімейні фільми значною мірою поступалися в прокаті в епоху пандемії. З урахуванням того, що найближчим часом в прокаті не буде серйозних конкурентів, "Энканто" повинен продемонструвати непогану витривалість.

Ще один дебютант - "Будинок Gucci" стартував з результатом 21,8 мільйона доларів. У головних ролях Леді Гага і Адам Драйвер, що зіграли Патріцію Реджани і Мауріціо Гуччі, стрічка розповідає про роки, що передували змові Реджани з метою вбивства спадкоємця імперії Гуччі.

Ще більше 35 мільйонів доларів зарахував на свій рахунок фантастичний фільм "Мисливці за привидами 3: Спадкоємці".

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: