Вхід

Суд поставив точку в скандалі між Антіном Мухарським і Снєжаною Єгоровою

05.04.2018
Суд поставив точку в скандалі між Антіном Мухарським і Снєжаною Єгоровою

Суд виніс ухвалу відносно скандальної справи колишнього подружжя - письменника, актора і музиканта Антона Мухарського і телеведучої Снєжани Егорової.

Так, 2 квітня стало відомо, що суд по захисту прав їх спільних дітей виграла Снєжана Єгорова, про що свідчить запис на її особистій сторінці в Facebook.

"2 квітня ми з Катериною Власюк (адвокат телеведучої - ред.) виграли суд по захисту прав моїх дітей і відстояли договір між батьками від 2013 року", - написала Снєжана.

Антон Мухарський, який раніше покинув Україну, дуже болюче відреагував на програш в суді і навіть звернувся до глави держави Петра Порошенка.

"Рішенням Оболонського суду від 02.04.2018 року (суддя Васалатий К.А.) підтвердив розмір аліментів на трьох моїх дітей від другого шлюбу Андрія, Орисю і Івана у розмірі 24 300 гривен. Тоді як Шевченківський суд (суддя Осаулов А.А.) перед тим призначив аліменти на мою неповнолітню дочку від першого шлюбу Іванну у розмірі 3000 гривен в місяць. Таким чином загальна сума аліментів, яку призначили мені українські судові інстанції, складає 27 300 гривен, що на даний момент перевищує зарплату президента України, яка згідно інформації, наданої Державним управлінням справами складає (після вирахування податків) 22540 гривен", - нарікає Антон.

Також шоумена обурило, що українські суди призначають абсолютно різні суми утримання на неповнолітніх дітей від одного батька, що живуть в одному і тому ж місті і знаходяться приблизно в однакових житлових і учбових умовах.

Джерело: tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: