Закрити
Вхід

Сьюзен Сарандон була заарештована в Нью-Йорку

18.05.2023
Сьюзен Сарандон була заарештована в Нью-Йорку

Американську актрису Сьюзен Сарандон арештували у віці 76 років. Це сталося під час акції протесту в Нью-Йорку.

Оскароносна активістка боролася за підвищення мінімальної заробітної плати для працівників ресторанів. Протестувальники вимагали включення ресторанних працівників до нового закону, який підвищував мінімальну заробітну плату до 17 доларів на годину.

Окрім Сьюзен Сарандон, заарештували ще 7-х активістів. Вони скандували гасла та спробували розвісити банер у вестибюлі Капітолія, перш ніж їх заарештували за хуліганство.

Відомо, що Серендон підтримує рух "Єдина справедлива заробітна плата", який бореться за права працівників різних галузей, і вже була затримана під час протестів "Жінки не підкоряються" у 2018 році. У своєму виступі Серендон наголосила на важливості гідної оплати праці та поваги до працівників, які отримують чайові.

Чимало її шанувальників вважають її арешти провокацією. Проте Сьюзен Сарандон вважає, що діє правильно, ставлячи свій голос на захист прав працівників. Вона використовує свій вплив та популярність, щоб привернути увагу до соціальних проблем та допомогти змінити їх на краще.

Попри активне громадське життя, Сьюзен Сарандон продовжує зніматися у кіно. Зовсім недавно вона закінчила роботу над фільмом "Можливо, я згодна" разом із Даян Кітон, Вільямом Х. Мейсі, Річардом Гіром та Еммою Робертс. А 18 серпня у прокат виходить фільм "Синій Жук", де вона зіграла героїню на ім'я Вікторія Корд.

Джерело: 24tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: