Вхід

Студія Fox відклала продовження "Людей Ікс"

30.03.2018
Студія Fox відклала продовження "Людей Ікс"

Студія 20th Century Fox внесла зміни в прокатні графіки продовжень серії фільмів "Люди Ікс". Картина "Люди Ікс: Темний Фенікс" буде представлений глядачам не в листопаді 2018 року, як планувалося раніше, а 14 лютого 2019 року.

Також фільм "Нові мутанти", який спочатку був заявлений на квітень 2018 року, а потім на 22 лютого 2019 року, тепер "окуповував" дату 2 серпня 2019 року. Офіційної причини ревізії прокатних графіків не називається, але, найімовірніше, це пов'язано з продажем студії Fox компанії Walt Disney і, як наслідок, прагненням збудувати більше зв'язну з іншими проектами за мотивами коміксів всесвіт.

Відмітимо, що раніше була поширена інформація про те, що обидва проекти можуть бути відправлені на доопрацювання. У випадку з "Новими мутантами" масштаб перезйомок оцінювався як переконливий. По непідтверджених офіційно даним, планувалося додати деяких нових персонажів зі всесвіту "Людей ікс". Цілком можливо, йшлося про якесь вже знайомому глядачам героєві, який зв'яже цей фільм з попередніми екранізаціями коміксів Marvel.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: